Wpis z mikrobloga

Szkoda mi madki Rysia. Ona szuka miłości. On od razu stwierdził, ze jest brzydka i nawet nie chce mu się udawać.
Jednocześnie inne pary mają różne problemy tworząc relacje a tu jeszcze w domu male dziecko ktore wymaga duzo czasu i uwagi.
Discopolowiec ma chyba nie przepracowany temat swoich ślepakow :( nie wiem jak ktos taki moglby miec dobrą relację z Rysiem.
Żeby nie bylo... Marta tez moglaby chociaz minimalnie sie wysilic jesli chodzi o wygląd, bo serio sprawia wrazenie jakby i jej nie zależało. Zwroccie uwagę, ze druga Marta jest od niej sporo starsza
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
  • Odpowiedz
@NaNicTo: Ona ma głęboką depresję, jest bez życia, przyszła szukać miłości a reżyserka ją dała do tego programu żeby było ciekawiej… powinni ją skierować na terapię do psychologa.
  • Odpowiedz
@NaNicTo: wygląd wyglądem, ale zwróć też uwagę, że ona się "ożywia" tylko jak dziecko jest w pobliżu, jak jest z discopolowcem sam na sam to się zachowuje jak bezemocjonalny posąg, przy takim podejściu na miejscu typa też by mi się nie chciało wysilać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@missdaytona: no ale z drugiej strony chciałoby Ci się cokolwiek zrobić, jakby typ Cie non stop gnoil i wypunktowywał, co mu się nie podoba?
  • Odpowiedz