Wpis z mikrobloga

@Pomocy_blagam: wiedziałem, że jesteś od tego Strzały, którego content opierał się jedynie na nagrywaniu filmów o Patryku xd Typie co z tego, że nie miał dużych osiągów siłowych? On skupia się na budowaniu sylwetki a nie ma tym, żeby się #!$%@? i wyciskać jak najwięcej.
@Pomocy_blagam: Strzała typ, który wyzywał Patryka od bocianów sam okazał się nie lepszy gdy wyszedł na scenę xd a jego sylwetka za #!$%@? nie dorównuje Patrykowi. Zwykły siwy chory na jego punkcie człowiek. Jak wszyscy z tego "bocian logic". Nie jestem żadnym fanem Patryka i dużo mu można zarzucic ale te pajace od was to największa porażka na YT.
@Menosas: xd
Odpowiedzialem na twoja odpowiedz i jedyne czego mogles sie zlapac to "jEsTeS oD sTsZaLy!!!"
no tak, bo strzala to jedyna osoba, ktora miala z nim spine ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiele filmow o bocianie przepadlo, ten film z jego marnym planem treningowych sie akurat zachowal to go wstawilem. to, ze strzala mial/ma ostra wojne z baranem nie zmienia faktu, ze bocian gowno sie zna (
@Pomocy_blagam: dobra #!$%@? bo wrzuciłem ten wpis dla beki a ty się przysrales jakbyś posiadał większą wiedzę od niego kasztanie :D Co to w ogóle za argument, że jak ktoś nie bierze więcej niż 200kg to #!$%@? się zna? Ty jesteś jakiś upośledzony? Drugi raz mam ci tłumaczyć, że on nie ćwiczy żeby maksowac dane ćwiczenia?
Zal czytać takie wypociny.
@Menosas: od baranskiego nietrudno miec wieksza wiedze w kwestii treningu/techniki itd, co juz wczesniej wyjasnilem. obawiam sie, ze jakbys popytal sie starych wyjadaczy z tagu silownia to raczej podobnie by podsumowali osobe 2703 xd
#!$%@?, chlopie, wiesz co to jest rack pull? 200kg z racka sa w stanie pociagnac osoby, co normalnie na martwy wezma i ze 120-130kg (czyli jakis rok, maks poltora roku treningu dla przecietnej osoby) sila tez idzie
@Pomocy_blagam: ta nie mam wiedzy mimo, że ćwiczę dłużej niż ty żyjesz xd kończę ci odpowiadać bo widać, że albo z siłownią nie masz za wiele wspólnego albo z myśleniem po prostu. Elo strzala