Wpis z mikrobloga

@nomorelife: xDD Tak sobie tłumacz. Poprawny zgryz zalicza się do dbania o zdrowie, tak samo jak trening fizyczny.
Niepoprawny zgryz może zwiększać ryzyko bólów głowy, ścierania się szkliwa, zwyrodniej w stawie skroniowo-żuchwowym. Rozumiem, że tylko zakompleksieni ludzie dbają o takie sprawy?! XD

Nie stać cię na aparat i chcesz się usprawiedliwić. Przyznaj się.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: mi tez sie to bardzo rzuca w oczy, ale tak jak komentarze wyżej to przez kompleksy. Ja tez kiedys mialem krzywy zgryw, naprawiłem go i teraz mam bzika co do zębów. Zawsze zwracam na nie swoją uwage ¯\_(ツ)_/¯

Czemu ich nie zrobi? Moze ma to gdzies, moze szkoda mu kasy, moze jest zbyt leniwy. U mnie przykładowo zęby odkształciłyby sie do pierwotnego stanu pewnie w rok, bo jak nie założę
  • Odpowiedz
@Tigermass: A dużą miałeś wadę zgryzu?

Chociaz dziwi mnie to jak na Ciebie najechali

"Jak to możesz mi psuć mniemanie o sobie człowieku!!!"

bo to prawda, ze zdrowy zgryz to wizytkowka czlowieka.


Nawet nie tylko wizytówka. Ale jak wyżej napisałem - chodzi o zdrowie. A taki @nomorelife wyczynia fikoletty lepsze niż Glapa i Morawiecki razem wzięci.
Zapomniałem dodać, że krzywy zgryz może również mieć powikłania neuropatologiczne.
Jak dochodzi do stłoczenia zębów,
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: nie jakąś wielką(tak slyszalem od znajomych, chociaz dla mnie byla bardzo duza), ale pogarszałoby sie. Jedynki skrzywione u gory, na dole jedynki, dwójki, czworka juz krzywo rosla. Wada byłaby głębsza, bo juz wybijały sie ósemki i ściskały resztę zębów. Tam gdzie byla krzywizna to czesto pojawiala sie prochnica. Jeszcze przez to, ze nosiłem te wade tak długo to trójki po prawej stronie starły sie i teraz mam niesymetrycznie, bo z
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Moja młoda mieszka na wsi w centralnej PL; Ludzie po skarpetach mają pokitrane dosłownie miliony (serio można się zdziwić ile niektórzy chomikują...), przy czym żyją jak śmieci, bez zębów, jedzą najgorszy syf oraz chodzą i pier**lą jacy to są biedni i jak jest ciężko w życiu xD a kaska do grobu i jeszcze inflacja po drodze wpieprzy. Dużo ludzi ma problem po prostu z mentalem.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: mi tez sie to bardzo rzuca w oczy, ale tak jak komentarze wyżej to przez kompleksy. Ja tez kiedys mialem krzywy zgryw, naprawiłem go i teraz mam bzika co do zębów. Zawsze zwracam na nie swoją uwage ¯_(ツ)_/¯


Czemu ich nie zrobi? Moze ma to gdzies, moze szkoda mu kasy, moze jest zbyt leniwy. U mnie przykładowo zęby odkształciłyby sie do pierwotnego stanu pewnie w rok, bo jak nie założę
  • Odpowiedz