Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RelaxxxHomie: kurde ale kiedy? Wiecie że kupowałem żwirek dla kota w marcu za 65 a teraz kosztuje 110zl... Nie chcę wydać 300zl żeby zrobić chmurę raz w miesiącu. 200 to granica..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MajorKusiol: chyba zamówię tego fenixa... Brać bulbulator? Warto? Widzę w zestawie wychodzi taniej niż potem solo kupować.. kurde słownik bubbler jest w zestawie, bulbulator mam juz z tegesatorem ^^
@hhunter22: nie wiem ile potrzebujesz aby sie ujarać ale ja potrzebuje z 2-3 nabicia fenixa, wchodzi do niego max 0.2g choć im mniej tym lepiej więc staram sie nie przekraczać 0.1 problem z tymi dodatkami jest taki że zmniejszają one ilość suszu który możesz nabić. Ja bym na twoim miejscu brał golasa i ewentualnie później dokupił co tam cie interesuje. Jak podejdzie to dokupisz, jak nie puścisz komuś za 2/3 ceny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cyz86xu: kupiłem golasa. Dużo mi nie trzeba. Jestem po kilkuletniej przerwie. Muszę się jednak czasami zrelaksować bo mnie stres zjada. Nie chcę chlać, raz na miesiąc można. Chcę spróbować znowu cbd. Kiedyś jak to się pojawiło kupiłem, spaliłem i nic... Dla mnie sztuka starczy spokojnie na miesiąc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyz86xu: dobra.. teraz aporo danego używania. Pakuje stuff w urządzenie i ustawiam na? 160? 180? 200? Po jednym cyklu rozumiem że "wkład" jest do wyrzucenia?
@hhunter22: ja zaczynam od 170 jak czuje spaleniznę to podbijam do 190, jak znów czuć spaleniznę to ostatnie buchy ściągam na 210 i gdy już czuć smak drewna w ustach wysypuje. Nie wyrzucaj tego co ci zostanie bo nadal masz tam resztki tego co w roślinie najlepsze. możesz użyć suszu po waporyzacji do robienia jedzenia lub spalić po wymieszaniu z świeżym suszem