Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wyjaśni skąd te żarty o przekroczeniu budżetu przez wydatki na catering.
Nie było mnie jeden dzień i nie wiem czy to jakiś żart się dobrze przyjął czy to oficjalne stanowisko FIA i RBR xD
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
@mzuczek: @JarJarAbrams: FIA chyba powiedziała jedynie, że nie przekroczyli wydatków na development. Któryś z dziennikarzy stwierdził, że według jego informacji chodzi między innymi o catering. Możliwe, że chodzi o to, że np. koszty fabryki są wyjęte z limitu, i RB mógł wpisać posiłki jako koszt fabryki, a FIA uznała, że to trzeba wliczyć bo to w jakimś sensie jest wydatek na pracownika. Ogólnie to wszystko to spekulacje, ale raczej zbyt
  • Odpowiedz
@eskobaar: Dziękuje. W końcu wiem o co chodzi. Generalnie nie wydaje mi się, żeby te ich sprawozdania był audytowane jak sprawozdania finansowe. Także, jakby chcieli coś ukryć to by ukryli. Inna sprawa, że FIA po raz kolejny pokazuje totalną amatorkę jeśli chodzi o rozwiązywanie kontrowersyjnych problemów
  • Odpowiedz
@j3sion mogą dawać to samo, porządny posiłek dla każdego, który można zjeść bez obrzydzenia, a jak Adrian będzie miał ochotę na bażanta to sobie pójdzie na bażanta do jakiejś knajpy, bo go stać, a nawet jak jest sknerusem to wystarczy, że wspomni i napalony sam pojedzie, przywieźć najlepszego bażanta. A takie systemowe dzielenie na posiłki dla szeregowych pracowników i reszty byłoby bardzo demotywujace i ani w wojsku, ani w innych firmach, zbytnio
  • Odpowiedz
@JarJarAbrams przede wszystkim myślę, że pan Stulejman nie wie czy chce być fajnym wujkiem z FIA czy chce być ważny i żeby się z nim liczono, przez to się miotają strasznie i największą kompromitację zaliczy oczywiście FIA, a nie RB bo oni sobie zapłacą karę i elo, a FIA: po pierwsze kompromitacją jest, że sprawa wyszła, na pewno zespoły ani liberty nie są zadowolone z tego, że FIA nie kontroluje takich rzeczy,
  • Odpowiedz