Wpis z mikrobloga

Ponad dwa tysiące użytkowników wykopało znalezisko znanego na wykopie manipulanta i kłamcy (wielokrotnie był "łapany" na "niestosownym" zachowaniu) @cukrzyk2000.

Na czym polega manipulacja?

W swoim tekście wykopowy działacz LPG nie zawarł nigdzie źródła, które prowadziłoby do wypowiedzi gdzie jest wprost napisane iż "Katolickie media mówią, że państwo za mało daje na Kościół". Żadne "katolickie media", na które powołuje się wspomniany manipulant nie użyły zwrotu, który forsuje się w nagłówku znaleziska.

Z tego miejsca gratuluję wykopującym - nie pierwszy raz rzesza ludzi została zmanipulowana fałszywą informacją. Ponadto winszuję @wykop i moderacji, którzy ignorują zgłoszenie o manipulacji, której dopuścił się autor znaleziska.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #manipulacja #klamstwo #cukrzyk2000lolcontent #4konserwy
  • 14
@Kryspin013: tak, autor sugeruje, że media katolickie wprost napisały, że "państwo za mało daje na Kościół". To perfidna, obrzydliwa oraz godna goebbelsa manipulacja. Poza tym "wiara.pl" to jedno medium, gdzie są pozostałe? Gdzie dowody na to, że wiele/wszystkie takie media uskuteczniają tę samą narrację? Nie ma. I nie będzie bo to jak już napisałem obrzydliwa manipulacja.

@PrzeKomentator: nie jestem osobą wierzącą ani fanem kościoła oraz jego hierarchów, uważam jednak że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@datester: ja wykopałem ( ͡ ͜ʖ ͡)


A juz bardziej poważnie.

Serio zapiekło cię, że ktoś szkaluje kościół w Polsce. Naprawdę chce Ci się bronić tej czarnej mafii? chce Ci się tworzyć wpisy w których płaczesz nad przykrymi słowami w stronę kościoła?


Współczuję.

@PrzeKomentator: zasady jak w TVP, nieważne czy prawdziwe dane, ważne żeby dowalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kryspin013: tak, autor sugeruje, że media katolickie wprost napisały, że "państwo za mało daje na Kościół". To perfidna, obrzydliwa oraz godna goebbelsa manipulacja. Poza tym "wiara.pl" to jedno medium, gdzie są pozostałe? Gdzie dowody na to, że wiele/wszystkie takie media uskuteczniają tę samą narrację? Nie ma. I nie będzie bo to jak już napisałem obrzydliwa manipulacja.


@datester: częściowo mogę się z tobą zgodzić. Problem mam z tym, że wiara.pl też
@Kryspin013: dobrze, ja nigdzie nie twierdzę, że kościół jest bez winy - nigdzie go nie bronię, mało tego, krytykę (tylko rzetelną i obiektywną) tej instytucji uważam za uzasadnioną i niemalże czy wręcz potrzebną. Ja piję do manipulacji tego wielkiego działacza, który wielokrotnie był przyłapywany na kłamstwach i niestosownym (delikatnie mówiąc) zachowaniu.
@PrzeKomentator: na razie to ty przekraczasz granicę biedy umysłowej i pędziesz z prękośćią w stronę ubóstwa. Zejdź ze swojej moralnej katedry i zauważ, że jak chcesz coś krytykować to trzeba robić to uczciwie, bo inaczej niczym się nie różnich od tego z czym walczysz. Jak PiS straci władzę, to możesz startować na dyrektora TVP
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czyli dla ciebie liczy sie tylko zeby #!$%@? komus kogo sie nie lubi


@januszerka: nie komuś kogo sie nie lubi, tylko czarnej mafii, nazywajmy rzeczy po imieniu. Kiedyś stali w opozycji do komunistów, dziś wyciągnęli lekcje i się z nimi bratają, piorąc berety starym ludziom. Gdyby nie fakt, że w swojej parafii słyszałem w dzień wyborczy żeby głosować na "prawych i sprawiedliwych", gdyby nie fakty że pedofilia jest tuszowana i nikt