Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: Co ja bym dał żeby ten film wrzucać pod każda dyskusją gdy ktoś napisze że jego piesek to jest "inny" i ten "źle wychowany był". Facet na 100% nie odzyska pełnej sprawności seksualnej, być może nie będzie miał dzieci, do tego statystyki samobójstw młodych mężczyzn z uszkodzonym narządami rozrodczymi są przerażające (nawet gorsze niż mężczyzn tak poprostu). A to wszystko bo kretyn nie chciał "męczyć pieska" kagańcem. Do tego weźcie
@Gnojokok na Reddicie pod postem o tej historii z USA, gdzie psy zeżarły dwójkę dzieci i pogryzły matkę, ktoś opisał swoją historię: przez 8 lat miał większego i mniejszego psa, jednej nocy obudził go hałas, okazało się, że większy rozerwał małego na strzępy. Facet powiedział, że ten pies miał w oczach coś, czego nigdy wcześniej w nich nie było, jakby włączył się tryb bestii. Po jakimś czasie pies znów zaczął wyglądać normalnie,
#dogfree - nie rozumiem istnienia zwyczaju posiadania psów (i innych zwierząt) w 2022 r. tylko dla własnej przyjemności.

Co w ogóle robi pies pasterski w bloku, w mieście? Oczywiście właściciel to typowy dzban właściciel WILCZURA wersja hindus - OFC pies bez kagańca. U mnie na osiedlu jeden sebix sobie takiego sprawił i chodzi zadowolony z piesełkiem po osiedlu na spacerki, psina ujada na pół miasta aż ślina pryska na wszystkie strony, wyrywa
nie rozumiem istnienia zwyczaju posiadania psów (i innych zwierząt) w 2022 r. tylko dla własnej przyjemności.

Co w ogóle robi pies pasterski w bloku, w mieście?


@rzrbld: święta prawda kolego. O ile wykop dorósł do krytyki posiadania pitbuli, to trzymanie pjesków w blokach to wciąż dla nich oczywistość. Odlej się na ulicy dostaniesz mandat, a te psy leją gdzie popadnie xD
@Catmmando: @msichal: mam Owczarka Niemieckiego i widząc to zupełnie się nie dziwię, ona jest w stanie każdego tak upitolić, a ma szkolenia i egzaminy.

Tylko jak ktoś mnie pyta, to ja nigdy nie powiem "nie gryzie". Oczywiście, że gryzie, obcych nie lubi, a szczęki ma silne. Nie po to chodzę na zajęcia z pozorantem, aby "nie gryzła" ( ͡º ͜ʖ͡º)
trzymanie pjesków w blokach to wciąż dla nich oczywistość

Ogólnie trzymanie psa na kilkunastu metrach kwadratowych o ile nie masz roboty w terenie gdzie możesz psa zabierać to czyste dzbaństwo.


@Yurakamisa: @knur3000: Mam wrażenie, że ogromna część "wielbicieli zwierząt" myśli o nich bardzo przedmiotowo i mało empatycznie. Dla nich jak pies jest trzymany w bloku, merda ogonkiem na gotowe jedzonko i spacerek 3x dziennie na załatwienie potrzeb to jest dla