Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, a wiedzieliście że klub #grey we #wroclaw, ten w którym działa burdel dla arabów, handlarze narkotyków i ma powiązania ze śmiercią Magdaleny Żuk, ma DOKŁADNIE ten sam adres (ul. Św. Mikołaja 8-11) co Krajowy Operator Płatności #trypay zwany także #profeskasa, który zajmuje się oceną wiarygodności kredytowej ludzi, pożyczkami, którego byłego prezesa zawinęli w sprawie #cocomo, a także obsługuje płatności Zonda, giełdy #kryptowaluty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
@potezny_konfederata: ten adres to 5-piętrowa kamienica, z której kilka pięter to biura (w tym profeskasa), a na parterze jest Grey, Ambasada itd . Pracowałem tam 10 lat temu to coś kojarzę ;) Masz jakiegoś linka do info o zawiniętym prezesie, ale możesz naprowadzić na nazwisko - ciekawi mnie kto tam tak zaszalał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ul. Św. Mikołaja 8-11


@potezny_konfederata: nie doszukiwałbym się tu powiązania na siłę, choć nie mówię, żeby porzucić ten trop, ale bez dodatkowych dowodów jest tak, jak wspomniał @supermaczo - ten budynek to kamienica, gdzie na dole są kluby/puby, a na górze instytucje i to właśnie często takie okołofinansowe, sam jedną kiedyś odwiedzałem... może tę samą, w której pracował @supermaczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: no chyba
  • Odpowiedz
@Misieq84: Stachowiaka torturowano w komisariacie na Trzemeskiej, to ten sam, z którego aresztowano kilku sierżantów w kwietniu, bo ochraniali Cocomo. Bezpośredniego powiązania z Greyem brak, ale Grey i Cherry to ta sama spółka-matka: Bestevent sp. z o.o.
  • Odpowiedz