Wpis z mikrobloga

  • 7
@Aleksander_II czy na pewno w trakcie I wojny czeczeńskiej Rosji kibicował cały świat? Raczej wątpię.

Zaś co do Basajewa. Istnieją hipotezy jakoby sam mógł być agentem FSB, co patrząc na jego zachowania po I wojnie czeczeńskiej może być prawdopodobne.
  • Odpowiedz
  • 0
Oglądałem kiedyś film, jak Czeczeni złapanym jeńcom rosyjskim podrzynaja gardła. Nieźle tam ruskich #!$%@?
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: Kadyrow był wówczas zwykłym popychadłem. Robił za przynieś-podaj-pozamiataj Basajewa bo ojciec kazał mu robić za gumowe ucho w jego otoczeniu.

@BigGuy: te hipotezy wysuwają tylko zachodni pismacy albo rosyjscy propagandyści (zresztą ci sami, którzy twierdzili że Doku Umarow jest agentem FSB), jak się zapytasz Czeczena czy to możliwe, że Basajew był agentem FSB to Cię wyśmieje
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: on tam poza swoimi interesami raczej niewiele robił, no, pozował do zdjęć ze znanymi ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaś co do Basajewa. Istnieją hipotezy jakoby sam mógł być agentem FSB, co patrząc na jego zachowania po I wojnie czeczeńskiej może być prawdopodobne.


@BigGuy: który moment jego kariery brzmi jakby działał na rękę FSB? bo - jeden przykład - mimo, że przyznawał się do każdego
  • Odpowiedz
starzy górale rozwalający wielkie Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej, podczas gdy tym drugim kibicuje cały świat.


@Aleksander_II: Wielkie siły, dowodzone nawet gorzej niż obecnie na Ukrainie. Rozmowę Alika do tej pory mam w głowie.
GaiusBaltar - > starzy górale rozwalający wielkie Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej, ...
  • Odpowiedz