Wpis z mikrobloga

@Lardor: w 2015 roku sie wyroznial, bardzo dobrze wspominam wołowy w bułce, były ciekawe dodatki, dobry sos, dobre mięso, teraz już mi on nie siedzi
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: no i co z tego, że opinia? Każdy może zniżyć i zawyżyć. Sam z czasem z dupy daję różne ilości gwiazdek. W dodatku jak google pyta czy mcdonalds to miejsce historyczne to zawsze daję, że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: to ty nie rób z #!$%@? logiki. Jadłem i nie jest źle. Gorzej jak zjesz kebaba u Mazura, tu dopiero masz hiroshime w brzuchu. Jakoś jak jem U Szwagra w dobczycach to nic mi nie jest. Opinię mogą być nawet kupione po 5 gwiazdek i się zatrujesz, a bierzesz z budy gdzie jest pełno negatwynych 3 gwiazdki raptem i pyk nie zatrujesz się i sobie jeszcze pojesz. A dwa to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: to, że ludzie narzekają na wszystko i czepiają się najmniejszych pierdół z stąd te niskie oceny. To samo jest u mnie w robocie jak potrafią napisać na panią kierowcę skargę tylko dla tego, że ma za długie paznokcie i boją się z nią jeździć xdddd. Ludzie wiecznie narzekają i z stąd te niskie oceny
  • Odpowiedz
@IcyHot: Bylem, chyba najlepszy jaki jadlem w Krakowie. Propocje mieso/surowki/sos idealne jak dla mnie. Wszystkiego jest po trochu. Smak Apllepo jak najbardziej na plus, skladniki swieze i ta pietruszka to jednak robi robote :)
  • Odpowiedz