Wpis z mikrobloga

Zrobiłem film na którym omawiam temat dolnego źródła pompy ciepła na przykładzie instalacji którą sam zrobiłem. Pokazuję też różnice między gruntowym i wodnym źródłem. Jak oceniacie mój sposób prezentacji?
Mam jednego kolegę który twierdzi, że nie potrafię niczego wytłumaczyć. Czy jest naprawdę aż tak tragicznie czy jednak można coś wynieść z mojego wykładu, co ewentualnie można by poprawić?
#stepujacybudowlaniec
FejsFak - Zrobiłem film na którym omawiam temat dolnego źródła pompy ciepła na przykł...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FejsFak: jak dla mnie poziom średniej polskiej uczelni u doktora który od 30 lat uważa że wszystko już wie :p

Mogło być gorzej. Lepiej byś się przygotował (konspekt lepszy, zwiezly bardziej), więcej prób i byłoby ok. W ogóle do takiego przedstawiania trzeba dużo ćwiczyć żeby to było płynne i ciekawe, nawet jak ktoś ma do tego smykałkę. Tak z doskoku to mega ciężko.
  • Odpowiedz
Po PIERWSZE bardzo słaby dźwięk, przydałby się mikrofon krawatowy.

@Morguliusz Mit, paradoks profesjonalnego sprzętu - u wszystkich później sapanie, mlaskanie, dźwięki rozklejających się ust, wsysania powietrza. Plaga w polskich podcastach i nie tylko.
  • Odpowiedz
@FejsFak: Nie znam się, mam pytanie czemu ta woda idzie wpierw do pompy ciepła a dopiero potem do filtrowania, czy nie powinna ta woda na początku iść do czyszczenia i dopiero potem do pompy ciepła? żeby jej nie zapchać itp
  • Odpowiedz
@maciss: przecież filtr jest w studni czerpalnej, obie studnie mają filtry z geowłókniny. Niedługo wrzucę film z budowy dolnego źródła i tam wszystko widać w miarę dokładnie.
  • Odpowiedz