Wpis z mikrobloga

@moll: miesiąc teraz zrobiłem przerwę od siłowni ale wracam do regularnego treningu, odżywiam się raczej zdrowo jakieś 20% to śmieciowe jedzenie, stres no jest przez pracę ale mam zamiar zmienić podejście do pracy xd
Podstawowe badania to znaczy jakie?
@bad_motherfucker: nie wiem ile masz lat, ale jeśli w tym roku nie robiłeś badań profilaktycznych to idziesz do rodzinnego i prosisz o przepisanie pakietu badań z krwi - morfologia, mocz, to co da radę z prób nerkowych, wątrobowych i hormonów.
Jak jesteś na jdg a nie na etacie to chętniej dają więcej, bo motywujesz że robisz sam kontrolę stanu zdrowia, bo nie masz pracodawcy co by Ci zlecił badania okresowe w
@Abre: masz wyżej

prosisz o przepisanie pakietu badań z krwi - morfologia, mocz, to co da radę z prób nerkowych, wątrobowych i hormonów.
@moll: Krew, mocz, wszystko miałem robione i wszystko w normie... pytanie moje jest o tyle istotne, że jak pójdziesz do labu i zapytasz o pakiet badań to kwota nie ma granicy górnej. W tamtym roku zostałem zapytany jakie badania "bym chciał" to odpowiedziałem, że "wszystkie potrzebne" na co zostałem z niemiłym grymasem odprawiony, że każdy ma inne potrzeby, a za te, które mi Pani może zaproponować musiałbym wyłożyć 4500 zł :)
@Abre: poleciłA ( ͡° ͜ʖ ͡°) poleciłabym wizytę u endokrynologa, jeśli rodzinnemu nie ufasz za bardzo w tej materii. On Cię pokieruje co warto sprawdzić dokładnie, po prostu wskazałam Ci dwie grupy hormonów, którymi bym się na Twoim miejscu zainteresowała, bo te mają wpływ na łysienie
@moll: Przepraszam, nie wywnioskowałem z nicku, ani avatara... rodzinny odeśle mnie do endokrynologa, którego, przy moim życiu zawodowym i terminach u lekarzy, odwiedzę za miesiące lub lata.... :) Dzięki w każdym bądź razie, spróbować warto