Wpis z mikrobloga

#edc
Podpowiecie jakiś długopis który nadaje się na EDC? Chodzi mi raczej o coś ze zwykłego asortymentu, a nie "Surviwalowe ze zbijakiem do szyb", oby był krótki i miał jakąś skuwkę lub inne zabezpieczenie końcówki.

Uwielbiam Bic RoundStick (te "miękkie", zwykle niebieskie, nie te żółte popularne), ale jest długi. Szukam czegoś co mogę łatwo nosić w kieszeni i nie martwić się o niego jak siadam.

Edit: w sumie surwiwalowy też może być oby nie kosztował kilku stów i spełniał warunki :D
  • 16
@annotate: jeśli dużo piszesz to krótki długopis będzie niewygodny w pisaniu. Ja używam stalowego parker jotter - jest niewiele krótszy- 13cm. Ale o wiele wytrzymalszy od standardowego plastikowca.
O wyglądzie nie wspominając.
@Yoggi: nie piszę dużo, ale często brakuje mi go do drobnych notatek czy odfajczania listy którą dostaję od kogoś innego na papierze. Więc krótki spokojnie wystarczy.

Kojarzę nawet ten model, spróbuję go wymacać czy jest wystarczająco mały :) Dzięki

@smuteczekft: :D jakby były mniejsze wersje tych Biców które mi się podobają to miałbym jednego w każdych spodniach, każdym schowku i plecaku :>
@Dante4220013: PRZYSZŁY :D O jeju, jakie one są słodziaki :D To jest po prostu idealne :) Wygląda neutralnie i ładnie, pisze OK, mega fajnie się składa, jest tanie i dostępne, włącznie ze wkładami.

Mega fajna rada :) Jeszcze te teleskopowe z tego wątku są ciekawe, ale droższe i w sumie ja już nie mam potrzeb :D