Wpis z mikrobloga

@RycerzSzaregoMelanzu dzisiaj z pracy będę wracał chyba z popcornem w ręku bo mam 10 minut z buta jak raz przez pl zwycięstwa.

Miało być jeszcze gorzej bo chcieli zrobić ruch wahadłowy tramwajów. Genialny pomysł za niecały miesiąc Wszystkich Świętych. Chyba się ktoś zreflektował, oficjalnie rury nieprzewidziane wystąpiły.

Jakby ktoś planował protest pod urzędem to chętnie dołączę. Choć to bez sensu bo #!$%@? co to zaplanowały pewnie taktycznie siedzą na zdalnym
@jobzpaticzku: Z moich informacji wynika, że jednotor z nakładką będą robić w przyszły weekend także nic straconego, a wtedy z tego co słyszałem skręt z pl. Zwycięstwa w ul. Kopernika nie będzie w ogóle możliwy xD przecież to droga krajowa, którą już wytyczono objazd ul. Kolumba i bez tego zamknięcia ciąg od Wyszyńskiego do Turzynie to był dramat w szczycie, a teraz będzie trzeba stworzyć nowe słowo i nowe memy na
@RycerzSzaregoMelanzu współczuć należy kierowcom autobusów 61 i 75 którzy za swoją marną pensyjkę będą brać udział w tym festiwalu #!$%@? jakby mało wrażeń było normalnie na tych trasach. ZDiTM mógłby zrobić symulator dobra giera by była a podobno dziura w budżecie to niech kombinują

Mieszkańcom centrum radzę przełożyć problemy ze zdrowiem typu zawał na godziny wieczorne - karetka nie dojedzie.

Generalnie jako że mam bujną ale za to #!$%@?ą wyobraźnię to mam
@RycerzSzaregoMelanzu jakbym został preziem to z czystej ludzkiej złośliwości walnąłbym remonty wokół hacjendy łysego żeby do swojej nowej pracy musiał się przedostawać kanałami.

Bo dziwnym trafem każdy kierunek w mieście rozkopany tylko ze szpinakowego na Warszewo czysto. Tzn pewnie się o tej 15 nieco korkuje ale to bez porównania