Wpis z mikrobloga

1. Bądź użytkownikiem portalu wypok.peel o nicku SportowaStuleja
2. Dodaj śmieszkowy wpis dotyczący znanego dziennikarza sportowego
3. Wpis się nie przyjął, zero komentarzy, zero plusów, smutek, żal, pustka
4. WRÓĆ, jednak kogoś on obchodzi - to słynny Mateusz Borek z Dębicy we własnej osobie, niemal 50-letni chłop który ma wywalone na frajerskie gadki, jednocześnie lurkujący portal ze śmiesznymi obrazkami dla stulejarzy w poszukiwaniu treści o samym sobie xD
5. Znany mejwen umieszcza twój wpis z wykopu z zerem plusów na swoim Twitterze, gdzie może przeczytać go niemal 800 tysięcy obserwujących potężnego Borasa xDD
#kanalsportowy #kanalbekowy #borek #heheszki
Lolenson1888 - 1. Bądź użytkownikiem portalu wypok.peel o nicku SportowaStuleja
2. D...

źródło: comment_1665381072QoDPZOBSkXnuHsX77q9ygG.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: na pewno ktoś mu to podesłał a może jego syn to znalazł. Dziecko pewnie w szkole nie ma wesoło jak inni śmieją się z jego ojca. A na Twitterze jescze gorszy hejt lata bo tutaj chociaż jest moderacja
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 memizm memizmem ale ja nie widzę żadnego podobieństwa, dzieci to często klony swoich rodziców i ma to sens, bo przecież te same geny, tu nic się nie zgadza
  • Odpowiedz
@Lolenson1888:
Jak Borek napisal - Internet jest dla mądrych ludzi xD. #!$%@?, coś takiego wkleić na swojego Twittera, ja #!$%@?ę. Ten chłop nie ma nie tylko rozumu, ale chyba też jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ja tylko podpowiem, że prawdopodobnym scenariuszem dotarcia do wpisu nie jest lurkowanie wykopu, ale korzystanie z narzędzi do monitoringu internetu.
Czas od wpisu do screena wskazuje, że dostał powiadomienie - więc albo aktywnie śledzi wykop, co jest mało prawdopdobne, bo przecież używa jasnego motywu ( ͡º ͜ʖ͡º), albo śledzi wpisy o sobie w całej sieci przez Brand24/SentiOne, czy co tam innego.
  • Odpowiedz