Wpis z mikrobloga

Czy wam też za szybko gra się w #herorealms. Grałem kilka partii i zwykle koło ósmej rundy jest po wszystkim


@Kulek1981:
Nie wiem czy to jest w ogóle teoretycznie możliwe.
1. W pierwszych dwóch rundach jesteś w stanie zadać 3 obrażenia. Do tego kupić dwie karty za max 8 złota łącznie (jeśli nic nie mylę). Czyli pewnie dwie karty, max trzy (ale wtedy słabsze)
2. Dwie kolejne rundy jesteś w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venomik: No właśnie nie. Miałem sytuacje, że kupiłem championa czerwonego, żółtego, do tego dwie akcje zielone i niebieska. Zdaje się że niebieska pozwalała odświeżyć championa i tylko on wsadził 10 hita.
Grałem koło 23 w nocy, ale wszystko szło raczej legitne i sprawdzane czy gdzieś coś nie przesadzone.
Muszę na yt poszukać gameplaya z podstawki.
@Kulek1981: Nie, nie ma takiej opcji.

Osiem rund to trzy przetasowania talii, z czego ostatniego nawet nie rozłożysz w całości. To oznacza, że karty startowe zagrasz po 3 razy, pozostałe średnio 2 razy. Wiadomo, karty stałe będą odpalone więcej razy, jeśli przeciwnik Ci nie ubije ich. Początkowo masz bodaj 8 złota, więc trzy przetasowania to 24 złota, za to nie kupisz kart, które zadadzą tyle obrażeń.

Ewentualnie, co logiczne, część złota
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venomik: Dzisiaj już nie pogram, ale sprawdzę co mi wyjdzie przy najbliższym ograniu. Może to była dziesiąta runda () w każdym razie wrażenie, że gra się kończy nim się zacznie.
Coś chyba poszło nie tak :D 8 rund to zdecydowanie za szybko jak na koniec :D jak masz bohaterów to oni mają więcej HP plus mają np umiejętności leczące, polecam wypróbować