Wpis z mikrobloga

to że są ceny ofertowe na poziomie 3k nie znaczy ze ktoś to kupuje


@d0n_chich0t: dużo gadasz jak zwykle i myślisz że masz rację. A potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością: 48 sztuk sprzedanych w ciągu ostatniego pół roku, średnia cena prawie 3k (2940), maksymalna 3600. Wychodzi na to, że przynajmniej 47 amatorów się znalazło.

Dziwnie wyglądają też te najtańsze (640, 1200) które mocno obniżają średnią. Te ceny były niższe, niż kosztowała
Pobierz
źródło: comment_1665348788TbM2Q3CwnVx6DaPBO2LXLc.jpg
@xdrcftvgy: Zarobić zarobisz ale ile i kiedy to nikt nie wie, ale biorąc pod uwagę że mieliby skończyć produkcję pod koniec 2024 to ty pierwsze zyski zobaczysz w 2025 także nie wiem czy jest sens się interesować tym setem w tym momencie. Zysk pewnie przybliżony jak w poprzednim budynku z ninjago ale trzeba też wziąć pod uwagę że ten poprzedni wychodził z produkcji dopiero gdy ulica zaczynała się pchać do zabawy
@xdrcftvgy: Głównie kupuję te średnie mniejsze sety z przedziału cenowego ~60-200zł abym mógł to komfortowo składować. Wolę na przykład kupić 7 setów po 150zł niż jeden za 1000 bo w większości przypadków mniejszej wielkości sety mają lepszy stosunek wartości zestawu w porównaniu do wielkości kartonu. Taki 71741 to ma pewnie na tyle duży karton że w tej objętości upcham dwa razy więcej pieniędzy w mniejszych setach a jako że nie mam
@Dizel_AHTUNG: chyba nie ma reguły w zarabianiu, jednak jest chyba pewne że przelezane nieotwierane pudla przez parę lat sprzeda się drożej niż katalog.

Po drugie sprawa z lego i ewentualnie upadłością lub zaprzestaniem produkcji całkowicie wywinduje ceny klocków w kosmos. Tak sądzę. Więc to też plus.
Po drugie sprawa z lego i ewentualnie upadłością lub zaprzestaniem produkcji całkowicie wywinduje ceny klocków w kosmos


@xdrcftvgy: to chyba nierealne, musiałaby mieć miejsce ciężka dziesięcioletnia ogólnoświatowa recesja spowodowana wojną nuklearną ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale wtedy lepiej inwestować w co innego np papier toaletowy i makaron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fani star wars lubią być posuwani dużym legowym dildosem w dupsko i kupować nieopłacalne zestawy. Wiem co mówie bo zbieram star wars ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Godir17: grunt to szczerość. Dzięki, że zechciałeś się z nami tym faktem podzielić xD