Wpis z mikrobloga

@LaPasion: Ja zauważyłem inny stopień #!$%@? tagu podczas gry barcy i jest to związane z transferem Lewego. Jeszcze troszkę i pojawią się odpowiedniki koteriad, bo tag schodzi na psy. Jedynie przy meczach ekstraklasy jest tu w miarę okej.
@Manfakk może źle to ująłem, chodzi mi o po prostu jechanie na tak zwanej opinii jak to sędziowie pomagają Barcelonie. I że tak nie jest :) Tamten mecz to był skandal, ale nie wierzę, że Hiszpanie posmarowali coś pod stołem. A niektórzy po dziś dzień uważają, że sędziowie im pomagają co nie jest prawdą
@Manfakk karne powinny być podyktowane. W tym wpisie chciałem jednak zaznaczyc, że wkurza mnie nazywanie Barcelony do tej pory przez niektórych UEFAloną, ale może nie potrafiłem ubrać tego odpowiednio w słowa ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LaPasion: ja bym proponował po prostu to olewać. Co tydzień czytam jak Real kupuje sędziów. Przecież sędziowanie w Hiszpanii jest beznadziejne od lat, nikt nikomu nie musi płacić. Potem się zjeby będą wyzywać, kto komu zapłacił
@niemampsa niekoniecznie krzywdzą, ale jakby to był klub, który ma sędziów za sprzymierzeńców to daliby karnego, bo podstawy były. Bardziej boli mnie niepodyktowanie karnego z Bayernem czy z Interem jeśli o to chodzi