Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 44
864 093 + 115 + 12 + 12 + 18 + 17 + 12 + 16 + 12 + 17 + 20 + 12 + 14 + 17 + 12 + 18 = 864 417

Pracodomy i dzisiejsza 115 - Kaszebe Norda z ziomeczkami.
Dystans profesor - 112 km XD
Trasa mega malownicza, ładny asfalt, dobre bufety. Oprócz tego, że momentami padało I wiało, to było supcio.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #rower #ruszgdansk

Skrypt | Statystyki
Zkropkao_Na - 864 093 + 115 + 12 + 12 + 18 + 17 + 12 + 16 + 12 + 17 + 20 + 12 + 14 + ...

źródło: comment_1665321114MKTtFPVKlQAgKgfOeVpbvA.jpg

Pobierz
  • 13
@z_dystansem: może było pół piwa, ale za to makaron był obrzydliwy! XD
Nie no, ciasto czekoladowe na pierwszym bufecie i drożdżówka na drugim były przepyszne!

Ja dostałam całe prawie bo skomentowałam, że nie idzie im nalewanie - typ dostał cały kubek piany XD
@Zkropkao_Na: ja jechałem na MTB, magistra. Na bufecie mieliśmy jajecznicę, kiełbaskę z ogniska i pełno ciast do wyboru. Plus oczywiście chlebek ze smalcem ;) No ale na mecie to bardzo skromnie nas poczęstowali.

Ogólnie gratuluje bo musiałaś zmierzyć się z dwiema górkami, ja tylko z jedną ;)
Akurat w tych wyścigach koszt jest zdecydowanie uzasadniony


@Cypherspeed: Koszt z punktu widzenia organizatora tak.
Świadczenia z punktu widzenia uczestnika niezbyt -- jakby mi firma takich przejazdów nie sponsorowała to bym nawet nie rozważał pojechania na to. ¯\_(ツ)_/¯
@JOUKI: ja dużo bardziej wolę umęczyć się na takiej górce niż z niej zjechać.
¯\_(ツ)_/¯

Chociaż ta pierwsza była taktycznie źle rozegrana - była zaraz po bufecie, więc brzuszek był pełen miłości z ciasta i nie poszło mi tak jak chciałam :(