Wpis z mikrobloga

Jest na tagu #csgo jakiś Mirek który posiada Radeona RX 6xxx XT? Wymieniłem 1060 3gb na rx 6750 XT i w csgo FPS benchmarku nie widzę poprawy. Na 1060 miałem AVG 460 fps, a po zainstalowaniu nowej karty AVG 360 xD, dopiero po przestawieniu kilku opcji udał się osiągnąć 460, ale to dalej tyle samo co na o wiele słabszym 1060. Grafa 1280x960 wszystko low. Kto ma takie same problemy jak ja? W innych grach nie ma tego problemu.
  • 17
@rozklekotany: csgo to gra oparta na procesorze... Tym bardziej, że masz ustawienia na low i niską rozdzielczość Zmiana grafiki nawet na jeszcze mocniejszą nic ci nie da dopóki nie zmienisz procesora na mocniejszy. Zresztą po co ci więcej fps niż 400? Serio niektórych ludzi nie ogarniam.
@ReevoX wiem, że oparta na procesorze bo gram w nią ponad 18 lat. Mam i7 10700k @ 5 GHz i ram 16gb 3600mhz. Więc zmiana karty powinna coś dać - w zadymie i smokach ważna jest grafika, a nie procesor. Co śmieszniejsze na 1060 w fps benchmarku w miejscu gdzie rzuca xx smoków spada do 56fps, a na Radku do 160. Tylko maksy Radeona są jakieś słabe i nie wiem czemu. Konkurencja
@Mikrosoft: ale tu nie ma nawet pola do dyskusji lesny dziadku, idz sobie symuluj ograniczanie fpsow na swoich crtkach 50hz i nie #!$%@? farmazonow, swiat poszedl do przodu i maszyny tez
myslisz ze jak wejdziesz na stream kazdego pro gracza to jest to przypadek ze kazdy ma 400+ fps na monitorach 240hz czy moze sobie wymyslili i efekt placebo i wcale nie istnieje cos takiego jak opoznienie miedzy wejsciem i wyjsciem?
@minecraftkoxik2008: ok, ale wiesz, \ze monitor 240hz pokazuje max. 240 fps ? wiec po co ci wiecej ? po prostu macie urojenia.

pro gracze maja w wuj kasy, pewnie biora nawet kase za reklame tych konfigów bo przeciez kto by to kupował poza zapalencami co ich ogladaja ?

jak zarabiam 10k msc to sobie kupie kompa za 10k pln a nie tysiaka, to logiczne.
@karski: @rozklekotany: to pewnie jak oglądacie tv z 50 fps to macie ból głowy, że malo fps (chociaz tv maja 144 i wiecej hz to nadawanie jest na poziomie 50) xD ja przy 150 i 70 fps prawie nie widze roznicy na moim laptopie produkcja 2022, obiektywnie, ten sam poziom rozgrywki, chyba wiekszy wplyw ma ping, niz fps.

btw to jest 144 / 240 obrazy na SEKUNDE dla oka. sami