Wpis z mikrobloga

Wykopki mam pytanie potrzebne do ważnych badań.

Nie daje żadnych tagów więc bardzo proszę o plusy dla zasięgu (ʘʘ)

Oglądacie telewizje?

Specjalnie nie pytam o to jaki kanał głównie oglądacie, nie chodzi tu o wojnę o to kto jest gorszy, tylko o sam fakt oglądania telewizji.

Czy oglądasz telewizje?

  • Całkowicie nie oglądam telewizji. 71.8% (249)
  • Telewizor jest włączony dla tła. 10.4% (36)
  • Oglądam tylko sport. 9.8% (34)
  • Oglądam dla newsów. 3.2% (11)
  • Na codzień oglądam telewizje. 4.9% (17)

Oddanych głosów: 347

  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K-S-: sport na żywo, często leci w tle, bardzo rzadko włączam i szukam czegoś konkretnego bo nie wiem co oglądać na vod
  • Odpowiedz
@s---k: jakbym miał tak pytać to każde pytanie składało by się z kilku zdań ;)

Daj plusa bo zależy mi na zasięgu ()
  • Odpowiedz
@K-S-: Taaa, ważnych badań. Jak się okaże, że nikt nie ogląda to będziemy mieli obowiązkowe oglądanie jak u Orwell’a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@K-S-: A co to znaczy "oglądać telewizje"? Chodzi Ci o urządzenie nazywane telewizorem, czy np oglądanie sportowego kanału telewizyjnego na kompie też się liczy?
Pytam bo oglądam różne wydarzenia sportowe na komputerze, jest to takie oglądanie średnio 1-2 na tydzień, daną rzecz. To się kwalifikuje?
  • Odpowiedz
@Cogito-sum: Cholerka o tym nie pomyślałem. Chciałem po prostu rozdzielić sobie tych którzy oglądają w telewizji wszystko jak leci z tymi którzy włączają telewizor tylko do oglądania sportu. Wiadomo że takie wydarzenia najlepiej oglądać na żywo i wiadomo również że często najprościej oglądać to właśnie w telewizorze.

Odpowiedzi miały być dwie, oglądam albo nie oglądam. No ale zdawałem sobie sprawę że będą problemy więc zrobiłem podział. Dla mnie trzy pierwsze
  • Odpowiedz
@K-S-: Brakuje odpowiedzi którą mógłbym zaznaczyć, więc nie zagłosuję ;(
Postuluję dodanie opcji:
"nie posiadam telewizora, gdy jestem gdzieś, gdzie jest takowy włączony, to czasem coś widzę"
  • Odpowiedz
@K-S-: brakuje opcji - raz na jakiś czas. Ja czasem z braku laku, co któryś dzień włączę coś na godzinę albo jak akurat trafię film wieczorem. Czasami tv jest wyłączony przez tydzień, a czasami oglądany 2-3 dni z rzędu po 1-2h. Z reguły włączam - sprawdzam kanały i albo coś znajdę albo od razu wyłączam.
  • Odpowiedz
@deryt: Liczyłem na ponad tysiąc odpowiedzi, to już spory procent aktywnych użytkowników wykopu.

Chciałem wiedzieć czy użytkownicy którzy co jakiś czas atakują tvp oraz tvn naprawdę oglądają telewizje, czy po prostu krzyczą sobie od tak z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz