Wpis z mikrobloga

Medusa mógł opuścić Poznań po pierwszym dniu PGA, dzisiaj nawet nie śledziłem bo wiedziałem że będzie padaka, dodatkowo wchodzi w kontakty z dawnym światem streamerów a sam mówił że każdy się na niego #!$%@?ł

Do tej pory opierał swoje streamy na randomowych osobach, nowych twarzach internetu ( Klaudia, Paulina, losowi ludzie z poznania i warszawy w tym pracownicy lokali i stacji) i wychodziło świetnie. W Poznaniu zaczął wchodzić na złą drogę nadskakując streamerkom twitcha oraz zazdrośnikom dawnego yt co zwiastuje jego upadek. Widownia zaczyna się odwracać, wczoraj gdy chciał kończyć streama by imprezować z ,,jutuberami" pojawił się ogromny hejt. Jak nie wyciągnie wniosków to wróci do podziemi a kolejnej szansy już raczej nie będzie bo ludzie są pamiętliwi. Rafonix jeszcze ok ale reszta to szkoda gadać
#medusa #famemma #kongotv
  • 27
@raszko754: on i tak tam wróci, bo nie oszukujmy się ile można oglądać jak chłop gada co 5 min ale kongo/tygrysie.Chwilowy hype minie i o ile franek go nie wyciagnie za uszy jakimś wyjazdem do innego kraju to pewnie długo nie pociągnie
@raszko754: Oglądałem kilka ostatnich streamów Medusy, i fakt na początku jest to śmieszne i ciekawe, ale po czasie to się staje nudne, on mówi cały czas te same teksty, skończy podobnie jak szachista na Twitchu, 2-3 msc na szczycie a potem średnia widzow 1k.
@raszko754: zgadzam się, medusa powinien bezwzględnie wykonywać wszystkie rozkazy widzów.
Tak, ludzie są w #!$%@? pamiętliwi. Japczan już sobie znowu śmiga na salonach i nagrywa odcineczki, o logu wersow to już nawet druid pewnie nie pamięta, a fagatę to już nawet marcoń przeprosił.
Najgorsze co może zrobić streamer to wykonywać rozkazy publiczności jak posłuszny piesek. Ma ochote to sobie imprezuje z kim chce i #!$%@? komukolwiek do tego, chyba trzeba mieć
@Daddy2137: klaunie Ty masz zolte papiery czy udajesz? Dalej czekamy az nam pokazesz gdzie napisalem ze nie odwiedzil swoich starych znajomych xD Tylko nie usuwaj swoich wiadomosci zebysmy mogli opiniowac czy masz te papiery czy nie.
@iDrako: Wiem, mi chodzilo o to, że na Twitchu czasem są takie okresy gdy ktoś się wybije, ale długo się nie utrzyma, o to mi chodziło z tym porównaniem, jako osoby i twórcy to są dwie różne osoby, wiadomo.

Prawda jest taka, że takie rzeczy się dzieją jak Xayoo nie streamuje :)
@Daddy2137: patusie, 3 raz wysryw swoj piszesz, a nie potrafisz nawet udowodnic co piszesz xD no ale jak ty masz 2iq i czytac nie potrafisz ze zrozumieniem to dziwne zeby taki patus potrafil myslec xD
@Crankees: aaaa dobra już kumam o co Wam chodzi xD Chodziło mi o to że Skoro jest w Poznaniu, to dziwne żeby nie odwiedził swoich znajomych xD (a ze ich odwiedzil to wie kazdy przeciez)