Wpis z mikrobloga

@borsiu nie pamiętasz jak wyglądały Niemki w czasach gdy doping był powszechny czy w lekkiej atletyce czy sportach drużynowych. Wtedy to były brzydkie babochłopy i tak się utarło. Pi za tym rdzenne Niemki rasy aryjskiej nie są za ładne, te ostre rysy raczej się nie podobają.
@borsiu Niemki nie są brzydkie, a mit o piękności Polek powstał w PRL-u, wówczas w porównaniu z Zachodem ustępowaliśmy na każdym polu(nawet jak na blok wschodni było średnio), więc ktoś uznał że narodowe ego będziemy pompować rzekomą atrakcyjnością kobiet.

Swoje zrobiły również sportowe wyczyny NRD, sportsmenki z tego kraju były karmione niewyobrażalną ilością dopingu przez co wyglądały "niemiło".
@stuparevic: gościu, nie czy ktoś jest brzydki, bo to subiektywne. Tylko czy ktoś jest rdzenną Niemką. Uwierz mi, że na te parę razy, w czasie których byłem w Niemczech i widziałem Niemki w zasadzie mało która mi się podobała. A gdy któraś mi się spodobała, to najczęściej wyraźnie słyszałem, że w Niemczech to ona tylko przebywa. Jestem germanistą i potrafię odróżnić, gdy ktoś mówi po niemiecku, bo to jego język ojczysty,