Wpis z mikrobloga

@Voltaire: mogę ci powiedzieć o Puławach bo Kazimierz to przydałby się przewodnik (możesz 3 dni chodzić i nowe miejsca oglądać).

Puławy są miastem które tak w sumie powstało w PRL na potrzeby zakładów Azotowych więc zabytków tu nie ma zbytnio - jedynie kompleks parkowo pałacowych po Czartoryskich + kilka budynków rozsianych po całym mieście. Dlatego polecam bardziej lokale które warto sprawdzić - będzie taniej niż w Kazimierzu Dolnym ( ͡º
@Voltaire: pójdź i skosztuj :) To nasze lokalne. W sklepach GAMA możesz też dostać bułki Puławianki :)

Co do Azjatyckich:
- Sushi Studio - bardzo dobre sushi, parszywy wystrój wnętrza
- Sushi Garden - wspaniałe steki, i w stosunku do pierwszego miło się siedzi w lokalu
- Hanoi - typowy pies z budą i łańcuchem posypany glutaminianem monosodowym

Niestety Tajska i Indyjska restauracja się zamknęły (,)
@Poziomkowa: z tego co znalazłem to po prostu cebularz i jakieś wędliny, sery, ogórki na talerzu. Tak się składa, że pochodzę z miejsca bardzo blisko kolebki cebularza jak i piroga biłgorajskiego.. można by powiedzieć, że jestem w temacie obcykany a raczej ojedzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Voltaire: Jeśli chodzi o jedzenie to restauracja Filiks. Naprawdę rewelacja w smaku i pięknie podane
Edit. Nie wiem czy mają jeszcze ogródek otwarty bo był fajny widok na Wisłę