Wpis z mikrobloga

Siemka, 4 tygodnie temu zaczęła mi drgać dolna powieka, po 2 dniach doszła górna w drugim oku.

Po tygodniu poszedłem do przychodni i Pani poleciła mi magnez.

Brałem przez tydzień 3x1 zgodnie z zaleceniami a później 1x1. Po dwóch tygodniach brania zero poprawy.

Umówiłem teleporade z neurologiem, Pani zapisała mi Akineton (używany przy chorobie Parkinsona i właśnie różnego rodzaju mimowolnych skurczy). Po 7 dniach na konsultacje.

Biorę je już 5 dzień 1x1 i zero poprawy. Czasami zadrżą mi mięśnie w nodze albo ręce.

Zaczynam się tym niepokoić, czy ktoś miał coś podobnego? #medycyna #choroby #lekarz #kiciochpyta
  • 21
@masur1: ja mam tylko od psychiczne drgawki, ale nie powiek, bardziej to idzie od kręgosłupa niż centralnie mózgu
może jest jakaś przyczyna nawet fizyczna
@masur1: ale nawet podstawowych badań nie zleciła lekarka? Suplementy to jedno, a jak się odżywiasz? Wrzuć do diety warzywa i owoce, teraz akurat jest sezon. Do obiadu sałatki, kanapki z pomidorem itp., zamiast chipsów marchewka, jabłko, śliwka. Kiszonki też wskazane.
@octave25 ale czytałeś, że brałem 3 tabletki magnezu dziennie przez tydzień i potem tydzień po jednej i nic? Teraz leci 2 tydzień jak biorę 1 taetke dziennie
@masur1: Tak samo miałem. Tego nie można brać na zapas. Trzeba regularnie jedna pigule i ci przejdzie. Też myślałem, że to nerwica. Ale po 1.5 tygodnia minęło. Nie nakręcaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)