Wpis z mikrobloga

Trochę niewyraźnie, ale wychodzi na to, że Miki jednak Ążelice też potwierdził, że wybrałby ją gdyby za nim stanęła.
Wsłuchajcie się w końcówkę nagrania, ale chyba mi się nie przesłyszało.
#hotelparadise
Rosalinea - Trochę niewyraźnie, ale wychodzi na to, że Miki jednak Ążelice też potwie...
  • 10
@Vasteras: mnie wkurza od początku swoim słowotokiem i rzeczywiście bierze udział w konspirach w taki bezpieczny sposób. Jak dla mnie robi to w białych rękawiczkach. Teraz zobaczymy jak jej psispsi Hugolina wyleciała, jak się będzie zachowywać i z kim będzie trzymać Ążelyka.

Poki co jest mi zupełnie obojętna jej obecność w programie. Jest to jest, odpadnie to tez różnicy nie zrobi
@Opportunist: z punktu show robiły robotę, nie zaprzeczam, i pewnie odczujemy brak Hugoliny. Ążelyka jak dla mnie nie jest negatywną postacią, tylko potwornie szybko i dużo gada. Raz tylko mnie wkurzyła ekspresyjną krzykliwością, ale jestem w stanie ją zrozumieć, bo to przy Alimenciarzu było i ja pewnie bym nie krzyczała ani nie miała napadu słowotoku, tylko najzwyczajniej w świecie wyszłabym z hotelu jak taka jedna z 40 kontra20, albo rozwalila Alimenciarzowi