Wpis z mikrobloga

#wazektomia #seksuolog
Nietypowe pytanie, ale przyznam, jestem zdesperowany i nie lubię wydawać 200zl za nie dająca nic wizytę. Chcę dostać zaświadczenie od psychologa na wykonanie wazektomii w wieku 25 lat będąc bezdzietnym. Wiem że raczej każdy seksuolog miałby jakieś obiekcje, ale teraz miałem wizytę u trochę starszej specjalistki, która zasugerowała że mężczyzna jest zobligowany robić dzieci kobiecie, adopcja nie wchodzi w grę, a liczę że nie wszyscy tacy są.
  • 9
  • Odpowiedz
Dzięki wielkie za odpowiedź, raczej liczyłem że to zaświadczenie z troski o pacjenta, bo mógłby mieć 2.5 k, a teraz może nie mieć. Chyba ewentualnie tak zrobię, ale może się to wiązać z szukaniem po innych miastach, więc jeszcxe chwilę poszukam seksuologa
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: No właśnie dostałem takie info od jednego fajnego Mirasa, ale nwm czy coś się nie zmieniło bo to jest wypowiedź z bloga doktora "Jeśli jednak argumentem przeważającym jest: „po prostu nie chcę mieć dzieci”, to w młodym wieku nie jest to wystarczający powód dla takiego zabiegu."
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: w sumie może tak, ale dziwne dla mnie to by było. No nic zapytam, tylko już mnie irytuje wydawanie na konsultacje, na których jednak pojawia się jakieś ale. Już 500 zł wydane, a #!$%@? mam(i to nie podwiązanego( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz