Wpis z mikrobloga

@PZt37: Tylko znajdź takiego. Może i szuka ale na razie promuje kogo ma.

@NicolasLatifi: Powiem Tobie, że i tak pozytywnie mnie zaskoczył. Struś czy knur powiedzieliby coś w stylu "oregano zgubił dowód haha", a ten ładnie cisnął nawet raz nie wspominając, że chodzi o Oregano.

@Bigticket: Tylko właśnie o to chodzi, że sradek po Oregano jedzie wykorzystując innych, a Oregano co chwilę wszędzie bany wyłapuje.
@mielonka_madej: ale co ty gadasz chłopie... Przecież mówił kilka razy co najmniej o kogo chodzi tylko dławek to wyciszył xD
A bany dostaje nie za jechanie tylko za prawa autorskie, bo nic innego nie są mu w stanie te odpady społeczne zrobić. Ja rozumiem, że można nie lubić olgierda, widziałem nawet, że sam ci pocisnal kilka razy więc tym bardziej to kumam. Ale serio się jarasz bezzębnym menelem bez charyzmy bo
@mielonka_madej: Wszystko w ramach jednego koncernu
Chodzi wyłącznie o podgrzewanie atmosfery i podtrzymywanie zainteresowania. Jestem przekonany, że centaur i oregano kontaktują się że sobą poza " anteną" i omawiają współpracę XD
Całkiem prawdopodobne, że ta cała SDR to kolejna ustawka i wszyscy sobie porobili zdjęcia oraz filmiki przed siedzibą TVP + fotoszopowe fotki knura z Jaworowicz w stylu braci Andrzejewskich ( robione w takim przypadku przez tych samych komputerowców obsługujących obu
@NicolasLatifi: Taką wybrał strategię i tyle. Jeśli przegra to przyznam Tobie rację, ale na razie nic nie wiemy.

@PZt37: Twoim zdaniem był śmieszniejszy?

@Bigticket:
Po pierwsze nie widziałem cięć. Podaj moment i przyznam rację.
Po drugie, na wypoku bana za prawa autorskie nie dostał, a dostając takie na YT wychodzi na zwyczajnie nieogarniętego.
Po trzecie jak niby po mnie pojechał? "Zatarciem wyroku" czy zmanipulowanym cytatem?
@mielonka_madej: nie podam ci momentów bo nie mam zamiaru kolejny raz tego oglądać, wytrzymałem jakieś 3 minuty więc było to na początku jeśli to ci pomoże. Nie ma cięć tylko jest wyciszenie jego słów, jak spojrzysz to zobaczysz, że dalej rusza ustami a nie ma dźwięku ¯_(ツ)_/¯
A jak ci dokładnie pojechał nie pamiętam ani nie chce mi się przeglądać postów sprzed paru tygodni żeby ci to napisać. Nie chodzi o
@PZt37: Tylko co Mario pokazał występując przed kamerą?

@Bigticket: Fakt są wyciszenia, zwracam honor.
Druga kwestia. Jak mówisz, że po mnie pojechał, to miej jakikolwiek dowód, a nie strzelasz w powietrze i teraz tłumaczysz, że "a jak ci dokładnie pojechał to nie pamiętam...".

@Bajkonur: Cały urok szkolnej ¯\_(ツ)_/¯ chociaż sytuacja faktycznie coraz bardziej skomplikowana.
Taką wybrał strategię i tyle. Jeśli przegra to przyznam Tobie rację, ale na razie nic nie wiemy.


@mielonka_madej: strategia nie ma z tym wiele wspólnego, mówimy o sprawie, w której sam złożył pozew. No chyba, że jego strategią przejścia przez życie, zapewne wyuczoną w szkole gdy jego nietypowość najbardziej kontrastowała z otoczeniem było szantażowanie wszystkich dookoła, że jeśli natychmiast nie przestaną go o coś męczyć to popełni samobójstwo.