Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kamil062:

Nie pamiętam już ale chyba po to żeby było widać że nie ma żadnej broni schowanej pod ubraniem


Hehe dowódca AT dobrze to wymyślił.
"Wyjdź z podniesionymi rękami i bez spodni!"
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
szczerze to mi się nie chce. Po prostu wiele akcji wbrew jakieś logice. Mimo wszystko serial mi się podobał, trochę przeciągnięty ale nawet nawet


@TullamoreD, @Abandoned: TLDR: Do najgenialniejszego planu napadu na bank chłop zatrudnia zgraje niezrównoważonych debili.
Dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
Pierwsze dwa sezony spoko. Naciągane ale trzymały w napięciu. A jak przejął netflix to zaczęło się kolorowe rodeo i odcinki nic nie wnoszące.. Ostatni sezon sobie odpuściłem.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: Takie 'zabili go i uciekł',tyle że po latynosku, więc dużo miłostek i seksu, aż do porzygu.
Fabuła oże być męcząca nawet dla fanów bonda czy innych podobnych filmów gdzie 1 koleś rozwala 150 i zabijają go a potem jednak nie.

Mnie to tak męczyło że skończyłem na 2 odcinku, Dziewczyna dooglądała sama, ale też miała beke z fabuły.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: pierwszy sezon gituwa, drugi można zmęczyć. Reszta to padaka i bajka jakich mało. Strzelają się przez 45min z odległości 5m i nikt nie dostaje. Plus co 30s ktoś komuś przystawia pistolet do łba i też nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz