Wpis z mikrobloga

@Mibik: nie rozumiem jakim giga chadem jest opływający w luksusach gosciu, ktory siedzi sobie w ciepłym i wygodnym fotelu i jego jedynym zadaniem jest nakręcać sojuszników do wysyłania więcej broni i amunicji.
  • Odpowiedz
nie rozumiem jakim giga chadem jest opływający w luksusach gosciu, ktory siedzi sobie w ciepłym i wygodnym fotelu i jego jedynym zadaniem jest nakręcać sojuszników do wysyłania więcej broni i amunicji.


@TrinityBomb: mógłby siedzieć i opływać w luksusie na zachodzie bez ryzykowania życia.
  • Odpowiedz
@malinq: Tak ryzykuje jak nasi co pojechali pociagiem do Kijowa w samym srodku wojny. Ciekawe czy Zelenski by przyjechal do nas jakby u nas byla wojna. Moze to nasi jednak są giga chadami?
  • Odpowiedz
@SoulSouthSon: ja wiem, ja tez to rozumiem ale o wiele wiekszym chadem jest zolnierz, ktoremu rozerwie dupe rakieta i przez reszte lat będzie moczył się w łóżko przez rozwalone nerwy od odłamków, niz gosciu, ktorego zadaniem jest soedzenie i efektywne #!$%@? tego co doradcy powiedzą
  • Odpowiedz
@TrinityBomb: no nie do konca. Jesli mielibysmy wybrac jedna osobe ktora najwiecej zrobila dla kraju, to bedzie to wlasnie Zełensky. Od tego jak reprezentuje kraj zalezy pomoc sojusznikow. Juz nie wspomne o roli w solidaryzowaniu sie obywateli dzieki jego postawie. Nie mozna porownac roli zolnierza i prezydenta bo to zupelnie rozne funkcje. Ale jesli chodzi o wartoscto prezydent > wszyscy inni na ten moment. Dlatego tez jest tak chroniony i
  • Odpowiedz