Wpis z mikrobloga

@Olostro: ja chcę Monikę nadal oglądać bo co! Poziom przynajmniej trzyma i jak widać w hotelu na ten moment nawet Cinkciarz stara się by ją w hotelu utrzymać i kombinuje z innym chłopakami. Fajnie, bo Monia też ratowała Wentyla jak był na wylocie.

Specyficzna to jak dla mnie jest Hania z napompowaną twarzą, która wydaje się być nieproporcjonalnie wielka do reszty jej wychudzonego ciała, jakby wodogłowie wręcz miała.
@Olostro: Moim zdaniem wygląda jak gwiazda filmowa, której twarz nadaje się do czegoś więcej niż tylko słodkich minek. Nie jest może standardową definicją piękna, ale przykuwa uwagę. Ile ludzi tyle gustów, dla mnie Mikołaj nie jest przystojny, a jak na niego patrzę to zawsze myślę o zakolach xD Nie ma strasznych, ale od razu mam przed oczami całą przyszłość jego głowy (,)
@fandram: nie postawie plusika wyłącznie z uwagi na to, że ja choć za Mikim nie przepadam, głównie tym po alko i tym prowokującym „chamskim” uśmieszkiem…. nadal uważam, że jest przystojny i atrakcyjny z wyglądu. Niektórzy łysi bywają bardziej sexi na starość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fandram: mam to samo zdanie :) lubię nietuzinkową urodę. Jesli przy tym jest jeszcze inteligencja, pasja, to coś - to super. Przyklad - aktorka Tilda Swinton lub aktor, grający Śnienie :) Kocham Lokiego :)
Co do Mikołaja - mimo wszystko uwazam go za przystojnego.
@Rosalinea: Też uważam ze Monika jest tam niedostrzeżoną i niedocenioną pięknością.
Piękny kształt oczu, do tego nienachalny makijaż podkreślający jej atuty. Słowiański blond włos… czy ktoś widział fruwający warkocz po strzeleniu gola na plaży. Nooo magic :-)) A to wszystko idzie u niej razem z inteligencją, oczytaniem i poczuciem humoru, serio Monika to natural treasure. Jakbym była facetem reszta lasek mogłaby tam tylko czyścić wodę w basenie ( ͡° ͜
@Rosalinea: wiem bo ma zakodowany schemat dopuszczalnych zachowań dosyć zawężony i ma skłonność do pouczania. Ona potrzebuje ułożonego spokojnego faceta, którego może zdominować i będzie od niego oczekiwała romantycznych zachowań . Nie widzę u niej skłonności do dużych ustępstw. Może na początku jej się będzie wiodło z Mikim ale później nastąpi frustracja. Wyobraź sobie, że zaprasza ją facet na bitwę freestylową od razu by uciekła po jednym wersie i czyściła by