Wpis z mikrobloga

Polecam wszystkim browar kontraktowy Gryfus, wypuścili badzo dobre piwa, produkują w ReCrafcie, jakości nie można niczego zarzucić: wręcz są aż zbyt poprawne jak na kraft. Piwa najłatwiej dostać w Szczecinie, bo to projekt ludzi stąd, ale jak ktoś ma okazję dostać u siebie to warto. Ja na wyjściach ostatnio jak nie szukam czegoś nowego tylko mam ochotę na pewniaka to tylko Gryfusa biorę.

#piwo #piwoszczecin #szczecin #browarhipster
  • 9
@virtroy: najłatwiej w Ochłamie np. (Auchan w Galaxy). W pubach i knajpach są dość popularne: w hormonie, w tej knajpce koło Starej Rzeźni, w Manekinie, w Czeskim, w Krowie na Deptaku: wszędzie w tych miejscach były (w innych ostatnio nie byłem :D)
#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.