Wpis z mikrobloga

Flagi 3 Rzeszy nie kupi się na Allegro bo to nazistowski symbol, ale koszulki pułku Azov na których widnieje czarne słońce i wilczy hak, oba będące symbolami nazistowskimi wpisane na listę znaków nienawiści ADL już można, bo to pułk ukraiński i walczy przeciwko Rosji. To w końcu można czy nie można? Czy po prostu przymykamy na to oko bo teraz o Ukrainie albo dobrze albo wcale?

#ukraina #rosja
Pobierz supra107 - Flagi 3 Rzeszy nie kupi się na Allegro bo to nazistowski symbol, ale koszu...
źródło: comment_1665055825hbCiwqRYh2AwkP8HgOF2CU.jpg
  • 52
@supra107: #!$%@?ć banderowców maczetami w dupę, ale ADL #!$%@?ć maczetami w dupę jeszcze bardziej. ADL została założona po tym, jak #!$%@? tłum zlinczował żydowskiego gwałciciela, którego uniewinnił żydowski sędzia.
Krytykować banderowców nie dlatego, że na sztandarach mają ludobójców, a dlatego, że ADL potępia symbole, którymi się posługują, to jak krytykować pedofilię nie dlatego, że to ruchanie dzieci, tylko z jakiegoś innego powodu.
@supra107: Nie ma sierpa i młota, ale jest Pepe.
Stalin delikatnie mówiąc nie był zbyt łaskawy dla homoseksualistów i innych wyróżniających się ludzi. Nie pojawienie się tam symboli komunistycznych mam rozumieć, że wysyłanie dziesiątek tysięcy ludzi do guagu jest pozytywną dyskryminacją? xD Bo budujemy wielkie państwo socjalistyczne i cel uświęca środki?
Chore trochę.
@DJArmani: Zgadzam się całkowicie. OP napisałem pod osoby które traktują listy ADL jako wyrocznię tego co jest faszystowskie a co nie, bo tacy ludzie lubią wypominać faszyzm we wszystkim tylko nie pułku Azov. ;)

Do tego ADL zmienia definicję rasizmu w zależności kiedy coś jest im na rękę a kiedy coś nie jest, i brali udział w próbie zniszczenia strony która w świetle prawa USA jest w 100% legalna, ale że
@supra107: Za swastykę tak samo jak za "Z" #!$%@?łbym nie pytając nawet o szczegóły ale Azow? Co ten pułk komuś zrobił? Serio pytam. Dzieci gwałcili, jeńców torturowali, zabijali niewinnych? Jedyne co wiem o czynach Azowa to absolutnie bohaterska i "epicka" obrona Mariupola. Za to mają mój dozgonny szacunek.