Wpis z mikrobloga

Dzisiaj krótko. Napiszcie mi proszę czy to wam nie przypomina tak jakby przekazu z TVP? xD

A i przypominam, że to jest gościu, który bronił decyzji PiSu w przekupowaniu narodowców pieniędzmi podatnika. Z kilkadziesiąt komentarzy wtedy klepnął xD

#codziennykonfiarz 79/???

#polityka #bekazprawakow #jegwan #neuropa #konfedepis
Kryspin013 - Dzisiaj krótko. Napiszcie mi proszę czy to wam nie przypomina tak jakby ...

źródło: comment_16650489193TDzVCPnDg9fEewybN8Sw2.jpg

Pobierz
  • 4
@Kryspin013: ten to w ogóle jest mój personalny numer jeden najbardziej toksycznych i desperacko smutnych jednostek, z jakimi miałem okazję w życiu rozmawiać. Wyjątkowo trudny przypadek. Nawet pośmiać się nie ma z czego, to jest po prostu jedna wielka kupa frustracji i fikołków, przykryta brakiem odwagi do zmierzenia się ze swoimi błędami.

Nie dziw w sumie, że doszukuje się wszędzie takich emocji, jakie w nim dominują.
Oni są tak odklejeni od rzeczywistości, że chyba na serio w to wierzą xd


@Normie_Lurker: Nie wiem czy wierzą. Raczej tania propaganda z szukaniem sobie wproa wszędzie ajk to PiS robi. Tu niemcy, tam rosja tu ta okropna lewica, która psuje każdy najdoskonalszy plan polskiej prawicy. Dlatego w tym kraju wyglada jak wyglada przez takich "patriotów". Gościu się niczym nie różni od PiSowców.