Wpis z mikrobloga

@devios: Zdecydowanie wystarczająco trwa. xD Nie pamiętam szczerze mówiąc - ale nigdy z tym problemów nie było. Każdy miał czas żeby zagłosować i żeby wszystko uzgodnić. Głosowanie to wybieranie z listy osoby na lincz. Po prawej stronie jest spis kto na kogo głosuje i tam też wybierasz. Podobnie wygląda sprawa w nocy.
  • Odpowiedz
@Svetlan: Ale nie ma możliwości gry, że doba trwa 24 godziny (jeden lincz i morderstwo dziennie)? Swoje wygrałem i wiem, że taka forma jest najlepsza, jeśli chodzi o spokojną grę bez wymagania ciągłej aktywności.
  • Odpowiedz
PS. I właśnie dlatego nie gram na epicmafii, tylko próbuję ogarnąć swoją własną stronę do tego (zakładałem, jak jeszcze nie znałem epicmafii, bodajże w 2010).
  • Odpowiedz
@devios: Dla mnie bardziej dynamiczna rozgrywka ma sens. Chcę pograć - wchodzę, pociskam. Następnego dnie nie mam czasu żeby odpalić kompa i mam tracić przez to grę? Czy będzie głosowało za mnie? Mało tego zgubiłbym się w tym wszystkim. Brak możliwości sensownej komunikacji między wszystkimi... Jak kto woli ;)
  • Odpowiedz
@Svetlan: Nie będzie głosowało za Ciebie, po prostu nie bierzesz udziału w linczu i tyle. Jeśli natomiast chodzi o komunikację, forum z jednym tematem do gry to idealna sprawa. Tu na Wykopie niestety nie ma for, a mikroblog do tego się nie nadaje. Wszystko zależy od ludzi, z którymi się gra.

Jest jeszcze jeden aspekt. Taka gra dynamiczna jest trudna w tym, by się nie wsypać jakimś szybkim, nieprzemyślanym ruchem. W
  • Odpowiedz
@devios: I bardzo dobrze. Promujemy szybkie myślenie i planowanie. :) Wbrew pozorom wcale nie masz tak mało czasu na przemyślenie swojej strategii :D
  • Odpowiedz