Wpis z mikrobloga

Potrzebuje Waszej pomocy! A przy okazji aby zachęcić Was do wypełnienia ankiety robię małe #rozdajo!
To moje pierwsze rozdajo więc proszę o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię pracę/badania na temat problematyki zakupów komputerów stacjonarnych (PC) przez klientów, co jest istotne lub nie z punktu widzenia klienta końcowego, jakie są jego preferencje, gdzie poszukuje informacji o produkcie, który chce zakupić oraz wpływu różnych czynników na podejmowane decyzję.

Ze wszystkich osób, które dadzą plusa i skomentują "wypełnione" rozlosuje 5 kodów GamePass Ultimate 1 miesiąc dla kont nowych i powracających! (powracającym stajesz się już sekundę po wygaśnięciu obecnej subskrypcji ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Kody ważne do grudnia 2022 roku (Microsoft nie robi problemu przy wymianie jeśli kod ulegnie przedawnieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zabawa trwa do 10.10.2022 do godziny 10:10! Z wylosowanymi osobami skontaktuje się via priv więc ważne byście mieli odblokowaną opcję w profilu

Gorąca prośba o wypełnienie poniższej ankiety:
https://forms.gle/uyJ1wFmHGj9pYHjU9

#pcmasterrace #nvidia #amd #intel #ankieta #komputery #studia #informatyka
  • 28
@kazio1616: Niektóre pytania moim zdaniem mają za mało odpowiedzi. Tu przykład. Ja bym szedł w komputer bez systemu.

Inny przykład to pytanie o podświetlenie w kompie. Dla mnie to nawet nie tyle jest nieistotne co bym robił wszystko aby znaleźć komponenty bez #!$%@? podświetlenia xD - a nie ma takiej odpowiedzi na liście.
Kryspin013 - @kazio1616: Niektóre pytania moim zdaniem mają za mało odpowiedzi. Tu pr...

źródło: comment_1665042929oqfZXejoqOL8ESVkzhMR6x.jpg

Pobierz
@kazio1616: "wypełnione"

Ze wszystkich osób, które dadzą plusa i skomentują "wypełnione"

A trzeba wypełniać? xD

A tak na serio: w niektórych pytaniach przydałaby się możliwość wielokrotnego wyboru, a w pytaniu o zainstalowany sprzęt odpowiedź "bez zainstalowanego żadnego oprogramowania"

//edit @Kryspin013: ehh 16 sekund wcześniej ode mnie napisałeś :(
@Kryspin013: @getresh: dzięki za wypełnienie ;) - co do LED'ów itp - to tutaj nieistotne jest odpowiedzią, która w moim domyśle mówi o tym, że klient nie chce takiego podświetlania lub ma być ono fabrycznie wyłączone z opcją włączenia przez klienta. Niestety RGB wszelkiego rodzaju zakorzeniły się w tym rynku tak mocno, że trudno to przeskoczyć :(

Co do pytania odnośnie oprogramowania - w sprzętach producentów typu HP, Lenovo itp
@kazio1616: wypełnione, ale osobiście przemyślałbym jeszcze raz konstrukcję ankiety i pytań, bo to nie jest jasne.

Np. wstęp mówi

Czego oczekują klienci od PC, jakie miewają problemy przy wyborze i oczekiwania w stosunku do niego


Zatem chcesz poznać moje osobiste oczekiwania czy mam się wypowiadać ogólnie czego ludzie mogą oczekiwać?

Nie jest do końca jasne czy ankieta dotyczy gotowych PC czy PC, które ktoś sobie sam złoży.

Część pytań powinna mieć
banan11 - @kazio1616: wypełnione, ale osobiście przemyślałbym jeszcze raz konstrukcję...

źródło: comment_16650438329T9lb9capvsRZkM6flF0VJ.jpg

Pobierz
@banan11: Dziękuje za wypełnienie. Możesz wypełnić ankietę dwa razy - z Twojego punktu widzenia oraz czego Twoim zdaniem oczekują ludzie ogólnie (jeśli np jesteś w temacie i zwracają się do Ciebie z pytaniami). Co do PC składak czy gotowy - tu raczej nie mam rozgraniczenia. Ogół raczej kupuje gotowca ale opinia osób, które same sobie składają też jest bardzo pomocna :) Co do odpowiedzi wielokrotnych - potrzebuje danych o głównych powodach
@kazio1616: wypełnione

Jak wyżej, brakuje multiwyboru dla źródeł wiedzy/sklepów, brakuje linuxa/bez systemu i nie jest jasno powiedziane czy to tylko dla gotowych PCtów (zawsze kupowałem części i składałem sam, gotowe zestawy nie są opłacalne)