Wpis z mikrobloga

Thank you from the mountain Mr Bialek for putting Chinese fucking ads on your Polish website. Since we're so international here on wykop.pl let me tell you something in your native language.
Michał Białek 正在挖掘服務器機房完成夜班
#wykop #afera #moderacjacontent
  • 34
  • Odpowiedz
ludzie nadal przeglądają internet bez adblocka


@Ilirian: Ja adblocka nie używam, bo wychodzę z założenia, że serwisy, które przeglądam, muszą z czegoś żyć. Po prostu nie używam serwisów, które zbyt nachalnie wrzucają reklamy. I chyba przyszedł czas na pożegnanie z Wykopem, Hejto czeka.
  • Odpowiedz
@zoru: niestety sporo reklam również szpieguje użytkowników. Na szczęście liczy się big data więc nikogo nie obchodzi co tam robisz na stronach, aczkolwiek większość reklamodawców robi to perfidnie bez pytania o zgodę użytkownika. Zatem blokuje ich jak tylko mogę.

Polecam również używać adblocka by redukować ilość skryptów/JS na stronach ponieważ reklamy zazwyczaj ładują się pierwsze. Mniej JS === mniejsze zużycie łącza, szybsze ładowanie stron, mniejsze zużycie CPU i RAM
  • Odpowiedz
@s---k: @Ilirian: caly czas wychodzę z założenia, ze jeśli jakiś portal jest zupełnie darmowy, a jego tworcy poniekąd utrzymują sie z reklam to dlaczego mam nie dac im zarobić jesli reklamy nie są nachalne i nie atakują na każdym kroku?

Na szczęście od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem ublocka, bo te k***y z wykopu nie dość, że mieli chińska reklamę która wyskakiwala co minutę, to jeszcze usuneli mój wpis
  • Odpowiedz