Aktywne Wpisy

nonszalancki +232

szymekgoose +1715
Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami. Ze strony PKP - ogromny chaos informacyjny, brak konkretów, nikt nic nie wie. Finalna stacja to dla mnie drugi koniec Polski (Wrocław). Szybkie rozeznanie po tamtejszych znajomych i chrzestnych czy może ktoś odebrać bagaż - nikt nie ma czasu, problem nie do ogarnięcia.
W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z
W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z





https://bithub.pl/wiadomosci/mcdonalds-akceptuje-bitcoina-i-tether-w-szwajcarskim-lugano-a-wieloryby-etherum-szykuja-sie-do-aprecjacji-kursu/
#kryptowaluty