Wpis z mikrobloga

@bazookas_milborne: to poczekaj aż giełdy dla kont w europie zaczną odrzucać wpłaty z nieautoryzowanych portfeli a zresztą to już się dzieje na ftx który mojemu znajomemu zablokował konto aż nie odpowiedział komu i po co wysłał spore środki
  • Odpowiedz
@Jah00: a skąd ludzie będą mieli krypto żeby móc zapłacić w sklepie jeżeli giełdy będą kontrolowały adresy?
zresztą ja zakupy za elektronikę od dawna robię w krypto a opłaty są kontrolowane przez firmy
  • Odpowiedz
@hehehead: Np zarobią za pracę zdalną w Internecie. Jest wiele możliwości. USA na pewno takich idiotycznych przepisów nie wprowadzi i tam będzie dolina krypto i tam będzie się dało legalnie kupić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehehead: Poza gieldami istnieje tez handel f2f, zadnych durnych pytan, weryfikacji, nawet przy wiekszych kwotach. Albo zdecentralizowane gieldy jak bisq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hehehead: Np zarobią za pracę zdalną w Internecie. Jest wiele możliwości. USA na pewno takich idiotycznych przepisów nie wprowadzi i tam będzie dolina krypto i tam będzie się dało legalnie kupić.

@Jah00: XD polowa krypto jest niedostępna w stanie NY xD
  • Odpowiedz
@unified_observer: niektóre sklepy mają metodę kupna za krypto, to działa na zasadzie masz 15 minut na wysłanie transakcji, oczywiście często w takim czasie nie dochodzą transakcje ale wystarczy tylko 1 potwierdzenie w bloku żeby transakcja zaczęła się
jeżeli sklep nie oferuje metody kupna bezpośrednio za krypto to amazon i sieciówki mają opcję płacenia kartami podarunkowymi które też można kupić za krypto
  • Odpowiedz
Poza gieldami istnieje tez handel f2f ... nawet przy wiekszych kwotach.


@COVID-21: Już #!$%@? widzę jak internetowa lejwoda sprzed monitora jedzie odebrać od typa 1 mln w gotówce za sprzedanych kilka btc... Połowa z was tutaj to więcej niż chory mitomani.
  • Odpowiedz
o czym ty do mnie sapiesz?


@COVID-21: O niczym bohaterze ;)

w sensie że doliczasz koszt wysłania krypto?


@hehehead: Nie tylko. Te sklepy, które mają płatności krypto nie są na starcie najtańszymi. Porównywałem kiedyś ceny i wiele z nich miało ceny nawet o 20% większe niż można było rynkowo produkty kupić.
  • Odpowiedz
Nie tylko. Te sklepy, które mają płatności krypto nie są na starcie najtańszymi. Porównywałem kiedyś ceny i wiele z nich miało ceny nawet o 20% większe niż można było rynkowo produkty kupić.


@cryptonews_win: wszystko się zgadza z WKP investments - sprzedaj tanio, kup drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz