Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś Adam Małysz rywalizował z takim jednym młodszym Norwegiem. Jacobsen zaczął doskonale sezon, ale Adaś miał fantastyczną końcówkę sezonu i był gurom nad Norwegiem ostatecznie! Niestety teraz ta historia się już nie powtórzy, bo zarówno Malysz jak i Jacobsen już nie skaczą.

#mecz #gownowpis #skoki #heheszki
ekjrwhrkjew - Pamiętam jak kiedyś Adam Małysz rywalizował z takim jednym młodszym Nor...

źródło: comment_1664999069OCAJ3tD1neclwRz6NFXz0z.jpg

Pobierz
  • 22
@ekjrwhrkjew: Oj tak. Jacobsen przegrał wtedy głową. Wszystko zaczęło się sypać w Turnieju Nordyckim, gdzie Adam zdetronizował go na Holmenkollbakken. Od kiedy z Niemiec, częściowo zwycięskich dla Norwega, polecieli do Skandynawii, ten już nie wygrał żadnego konkursu. Wspaniale się to oglądało, a wszystko ukoronowała Planica.
red7000 - @ekjrwhrkjew: Oj tak. Jacobsen przegrał wtedy głową. Wszystko zaczęło się s...

źródło: comment_1665000609HOFeBE2P6zmBKxnuX9rFlf.jpg

Pobierz
@kicjow: to już trzeba się jakiegoś eksperta pytać. Może Prevc jak miał ten swój wybitny sezon, on zawsze na Planicy był dobry. Tylko ja nie jestem pewien, ale zazwyczaj na planicy masz 2 konkursy indywidualne teraz i drużynowy, więc choćby z tego powodu będzie ciężko, żeby ktoś 3 razy z rzędu wygrał.
@n4zarh: Małysz miał zagwarantowana kryształowa kule dopiero po 2 z 3 konkursów w Planicy, albo mi się #!$%@? i w ogóle w 3 konkursie jeszcze nic nie było pewne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ekjrwhrkjew: piękna historia, piękny sezon. Po 3 słabych sezonach, gdzie niektórzy wieszczyli, że Małysz się skończył, przyzwyczajeni do pasma sukcesów lat 2000-2003, nadszedł wielki powrót i udowodnienie, że Małysz to zawodnik wybitny. 4 kryształowa kula była wisienką na torcie jego kariery, a od tamtego momentu Adam do końca kariery prezentował wysoki poziom i PŚ regularnie meldował się w top 5. Eh, gdyby tylko zdobył to złoto olimpijskie to wg mnie nie