Wpis z mikrobloga

W najbliższych wyborach parlamentarnych mój głos bezsprzecznie dostanie #konfederacja - jedyna partia, która otwarcie sprzeciwia się próbom wprowadzenia kowidowego totalitaryzmu, a Pan Poseł Grzegorz Braun dobitnie powiedział, co powinno się stać z zamordystami rozwalającymi gospodarkę, zamykającymi ludzi w areszcie domowym i zmuszającymi ich w sposób pośredni lub bezpośredni do szczepienia się nieprzebadaną "warunkowo dopuszczoną do użytku" szczepionką. O karaniu ludzi za brak nieskutecznej ścierki na twarzy już nie wspomnę. Konfederacja to zachowanie godności i wolności człowieka. Boisz się wirusa? To siedź w domu, zakładaj butelki czy cokolwiek na głowę i szczep się - Twoja wola, Twój wybór - ja to uszanuję. Ode mnie zaś, wara.
#koronawirus #szczepienia #bekazcovidian #polityka
Gwendeith - W najbliższych wyborach parlamentarnych mój głos bezsprzecznie dostanie #...

źródło: comment_1664985393diZvYP9w7e0GNd95ESBx6d.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Gwendeith:

Co z tego, że wykorzystywano metody znane w epidemiologii od dziesiątków lat. I ostatecznie na Covid w ciągu dwóch lat zmarło w Polsce najwięcej osób od II wojny światowej a na świecie, więcej w dwa lata niż podczas ospy prawdziwej.

Najważniejszy chłopski rozum.
  • Odpowiedz
zamykanie lasów albo przychodni przed pacjentami z innymi chorobami?


@Gwendeith: To że podjęto jakieś złe decyzje, nie jest żadnym argumentem w obliczu innych działań.

Natomiast co do przychodni. Zawsze mnie bawi, jak ludzie, uważają że w trakcie pandemii przychodnie powinny być pełne emerytów w kolejkach. Na pewno Covid by im pomógł w tych innych schorzeniach.
  • Odpowiedz
No pewnie niech czekają na śmierć w domu i gadają przez telefon z lekarzem


@Gwendeith: Ale teleporady się utrzymwały w prywatnej służbe zdrowia nadal. W dodatku coraz popularniejsze jest ich stosowanie, generalnie. Lekarz nie musi Cię w każdej sytuacji oglądać by prowadzić leczenie.
  • Odpowiedz