Wpis z mikrobloga

Piękne jest te division rivals, wczoraj 20 porażek w 7 lidze. Dzisiaj bilans 6-1, trzy rage quity i porażka po golu w 91min. 5 zwycięstw z rzędu i awans do 6 ligi a jedyne co zmieniłem to formację z 4-2-4 na 4-4-2 XD

#fut #fifa23
  • 11
@Daalecki: nie spoko, juz jednak kolki. Przciwnik ma kazdego swojego grajka na plecach moich w momencie gdy ja mam pilke. Gdy on ma pilke sam widze mega dziury wszedzie............. musialbym kazdego recznie dostawic do przeciwnika
@cohontes: Mam wrażenie że każdy raz na jakiś czas ma dokładnie to samo... Moja obrona to są kompletne bolce, przeciwnik nawet bez sprintu sobie podaje przechodzi obok nich, nieważne czy ustawiam pressing czy nie, on gra sobie jak na nowicjuszu xD za to jak ja mam piłke to on od razu doskakuje 2 zawodnikami do mnie i nawet czasem ciężko do obrony wycofac bo kazda możliwa ścieżka podania jest zablokowana
@cohontes: Ja ogólnie mam wrażenie że te wytyczne w taktykach to połowa z nich nie działa w ogóle. na ataku mam ustawionych wszystkich że mają wbiegać w pole karne przy dośrodkowaniu, wybiegam Lucasem na skrzydło zostawiam w tyle obrońce idealna sytuacja żeby wrzucić do środka a tam nikogo nie ma, wszyscy se powolutku biegną na 18 metrze przez co musze się zatrzymać i kombinować