Wpis z mikrobloga

Jakim cudem ktoś taki jak Sebastian dotarł tak daleko to jest dla mnie jakimś ewenementem, gość ma inteligencję emocjonalną na poziomie sześciolatka z daunem, dosłownie odwalał podobne rzeczy co Daniel (jak jeszcze kręcił z Wiki i Paulą jednocześnie a przyparty do muru po prostu gapił się w przestrzeń bez słowa czekając aż sobie pójdą XD), jak wpadła ta Alicja z Casa Amore to też nie potrafił nic powiedzieć o swoich uczuciach, przez cały program nie przeprowadził z nikim żadnej sensownej rozmowy oprócz pseudożartów na każdy temat, siedzą z tą Wiki jak leniwce na kanapie no ale dwumetrowy aryjczyk i się nie kłócą (bo i o co jak on się nie odzywa xD) to Grażynki głosują i widzą MIŁOŚĆ, ale się zagotowałem
#loveisland
  • 7
  • Odpowiedz
@Do_it: Dokladnie tak to wyglada, chlop nie wiem czy piec zdan z kims zamienił, ta Wiki podobna, nawet jak dziewczyny tam się rozgaduja, placza to ta tylko sie patrzy i ani me ani be. Okropnie nudna para, powinni wyleciec bo badz co badz Kamilt o toxic ale cos tam widac u nich jakeis emocje, byc moze zle. Ale ma jakis charakter, sa w maire wyrazisci, reszta tez, a ten Seba i
  • Odpowiedz
@Do_it: ludzie na nich głosują, bo są "ładną parą" taka typowa Julka z Oskarkiem, natomiast według mnie oni po prostu są taką specyficzną parą, pamiętaj że gdyby Wiki to przeszkadzało to dawno już by go pogoniła, zobacz że Paula tyle razy mąciła jej w głowie a ta stoi przy swoim mimo, że miała chwilę zawahania
  • Odpowiedz
@mr_mrowka: stoi w parze bo nie ma wyjścia, w Casa Amore wybrali jej jakiegoś siwego gogusia który myślał, że Trójmiasto jest w Warszawie (xD), reszta jest pozajmowana i traktuje ją jak dobrą koleżankę (poza tym każdy uczestnik się nią interesuje na początku bo jest ładna, ale szybko czar pryskał). Teraz już na tym wózku próbuje dojechać do finału i zapewne się uda, po programie nie przetrwają razem miesiąca.
  • Odpowiedz
@Do_it: cóż, może tak też być, jak większość par z LI, ale nie negowałbym z góry ich uczuć tylko dlatego że on jest jakiś inny, jakby przetrwali na jakiś dłuższy czas to byłby kolejny dowód na to, że atrakcyjny wygląd potrafi przyćmić charakter danego człowieka
  • Odpowiedz
  • 0
@mr_mrowka: Kij wie co oni mają w kontraktach. Ostatnia sztuczna finałowa para jaką pamiętam (Czarek i Ania) po programie jeszcze się spotykali chwilę, choć widać było, że to na siłę. Dowiemy się za miesiąc, mi się wydaje, że nie wytrwają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Do_it: on dostaje kredyt zaufania bo nie potrafi się wysłowić dobrze po polsku. Wiki często mu pomaga, a tak naprawdę wkłada mu słowa w usta które sama chce usłyszeć i gość nie musi nic robić xD

Myślę, że ona była otwarta na nowego kolesia z Casa Amor ale dali im jakieś ameby więc już wolała zostać z nim. Oni są nudni, ale ona mu się na pewno podoba fizycznie I vice
  • Odpowiedz