Wpis z mikrobloga

@daniel-byczek-18 Pamiętacie te szybkie inwestycje? Temu użytkownikowi wysłałem 813k doge 30 grudnia 2013 w nowym roku dostałem taką wiadomość:

"Napisałem już innym osobom. Proszę Was o danie mi więcej czasu. Powstał problem w związku z moim pomnażaniem dogecoin, komuś się to nie spodobało i doge zostały zablokowane (tzn zabrane mi). Tłumaczyłem każdemu, że nikogo nie mam zamiaru oszukać dlatego będę się starał odzyskać doge lub pieniądze. Nikogo nie zostawię, tylko na ten moment jestem biedny i niw stać mnie zwroty takich kwot. Wszyscy przyjęli to do wiadomości, kiedyś musiało się to tak skończyć. Nikt nie może stracić swoich doge, dlatego będę myślał jak je pooddawać. Od razu mówię, że nie będę uciekał ani likwidował konta, poprostu ktoś mi życzył źle. Jakoże zaistniała taka sytuacja każdemu już mówię, że sposób w jaki tworzyłem zysk jest grą na doge-dice. Już nie ma co ukrywać. Proszę tylko o wyrozumiałość, fajnie każdemu się buzia cieszyła jak zarabiał za nic nie robienie, ale teraz ja straciłem doge razem z Wami i tak zakończył się cholerny poprzedni rok. Proszę o wyrozumiałość i nie wszczynanie paniki.Za każdym razem wspominałem, że jestem człowiekiem jak Wy, ale takiego obrotu zdarzeń się nie spodziewałem. Ja chciałem tylko pomóc innym zarobić za free na tym, ale nic nie trwa wiecznie. Będę starał się to naprawić, ale już raczej nigdy nie pomogę już nikomu bo widać pomagając innym na tym świecie, może wszystkich wprowadzić do biedy."

Teraz się kontakt urwał a chciałbym odzyskać moje doge. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Wieże w uczciwość daniel-byczek ale mam prawo się niepokoić.

#dogecoin #kryptowaluty
  • 19
@tggeu: Możliwe, że nie odzyskasz piesełów, jak widać koleś po prostu grał w kasynie a że w nim szansa na wygraną wynosi mniej niż 50%, to przegrał Twoje - i nie tylko Twoje - pieniądze. A jak było ich dużo, to nigdy nie odzyskasz. Jak dasz mi swój adres Dogecoin, po cryptsy prześlę Ci dwa piesiałki. Biedaku. ;_;
@tggeu: Zapomnij, nie odzyskasz już

najlepszy tekst - "Proszę tylko o wyrozumiałość, fajnie każdemu się buzia cieszyła jak zarabiał za nic nie robienie, ale teraz ja straciłem doge razem z Wami" - subtelne zwalenie winy na osoby które mu zaufały
@tggeu: A o co innego mogło chodzić? Poza tym te 3 posty, które podlinkowałem są sprzed 30 grudnia - wystarczyło rzucić okiem na jego wpisy na mirku.
@tggeu: no cóż miałem szczęście... no i moja ilość była bardziej zapobiegawcza. Nie miałem zamiaru u niego zarabiać tylko lekko wciety sprawdzić wiarygodność... Szkoda, mam nadzieję ze dobrze się to skończy i odzyskasz chociaż część.
@tggeu @StayAlive @blacktyg3r @el-em @jumpel @thecar @joookub @mandariusz Jestem nie umarłem. To jest wstyd i hańba dla mnie, no jak widzę to teksty rodaków to ten kraj naprawdę schodzi na psy. Szczegóły aktualnej sytuacji na PW poznali dzisiaj tylko Ci którzy mi zaufali. Tam są wyjaśnienia no i samo to, że nie zmyłem się. Odzyskają co ich, ale na to trzeba naprawdę czasu. Jedno jest pewne - już nigdy nikomu nie spróbuję