Wpis z mikrobloga

Człowiek wbija na tag po robocie, żeby zobaczyć jak tam Ukraińcy cisną orków, a tu tona bezbeckich memów o czeskim Królewcu. I na #ukraina i nawet na #wojna Weźcie zróbcie se jakiś tag pod to i spamujcie xD
  • 17
  • Odpowiedz
@Anthermil ja się zastanawiam jak oni wyglądają jak takie gówno postują. Pewnie osikani ze śmiechu odświeżają te swoje wrzutki, żeby tylko zobaczyć ile plusów nazbierali.
  • Odpowiedz
@wooster: Przecież to się karuzela memów zrobiła. Non stop to samo. Niektóre nawet śmieszne i z napracowaniem, ale ile razy można oglądać tego cholernego krecika xD

Wykopki to wrzucały tylko z myślą, żeby zgarnąć kilka plusów, nie wiem po co xD
  • Odpowiedz
@Anthermil: zesrałeś sie o tagi na portalu ze śmiesznymi obrazkami freethinkerze xD Może sam otagujesz swoje petycje, bo już któryś raz widzę niezadowolenie marud twojego pokroju o to, że ktoś sobie śmieszkuje i musi to specjalnie TAGOWAĆ TO GUWNO bo jaśniepan chce mieć dostęp do INFORMACJI. POWTARZAM I N F O R M A C J I z frontu, których wiarygodność jest na takim samym poziomie jak memy z czeskim królewcem
  • Odpowiedz
@GrazynianJanuszanu: A ty się zesrałeś o to, że się zesrałem xD A tag sam w sobie nie jest jakieś wiarygodnym źródłem informacji, ale ludzei wrzucaja ciekawe linki, które takimi źrodlami moga być. A to wszystko zatonelo w nawale tych samych memow o kreciku i rumcajsie.
  • Odpowiedz