Wpis z mikrobloga

Próbuję kupić PS+ poprzez tureckie konto, jednak gdy chce wybrać pakiet subskrypcji wyskakuje błąd zarówno na konsoli ps4 jaki i poprzez stronę internetową ps store. Piniądze normalnie dodałem z konta cinkciarz na portfel PSN, środki są widoczne. Błąd jak na zdjęciu, na konsoli występuje błąd: "An error has occured (E-8210604A)".

Miał ktoś z tym do czynienia, bądź wie jak to naprawić? Człowiek chce w fife pograć,a nie może ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ps4 #ps5 #psplus #fifa23 #fifa #gry #konsole
chojnacc - Próbuję kupić PS+ poprzez tureckie konto, jednak gdy chce wybrać pakiet su...

źródło: comment_1664893286dI4EapcEcuHEmInjm9xjp4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@chojnacc: Dobra juz ogarnąłem, wiec pisze dla potomnych..

Pobieracie na kompa VPN Windscribe, tworzycie konto darmowe, bez podawania maila, to wtedy macie 2gb danych.

Włączacie ten program zmieniacie lokalizację na Turcja - Istanbul, odswiezacie strone ps store na kompie i kupujecie.

Zadzialalo za pierwszym razem
  • Odpowiedz
@BardGT: na konsoli, gry pobieram poprzez tureckie konto, na ktorym wykupilem ps+, natomiast potem przelaczam sie na swoje polskie i tam gram na polskim, ktore mam juz ponqd 10 lat.

Płatność robiłem normalnie jako przelew z cinkciarza na konto psn, jedynie musialem potwierdzić smsem. Wszystkie wczesniejsze kroki sa dobrze opisane w najróżniejszych poradnikach, ja tu podrzucam porade na ostatni etap, gdy juz mamy liry tureckie i chcemy dokonac zakupu.

Ryzyko bana?
  • Odpowiedz
@wielkimustaf: dokladnie tak :D, tureckie jedynie w ustawieniach dajesz jak "glowne" ale te gry co sciagniesz normalnke dzialaja pod Twoim profilem polskim. Ja w ten spowob wlasnie ogrywam fife i assasina :D
  • Odpowiedz
@chojnacc: U mnie nawet kasa się nie chce dodać. A miesiąc temu jeszcze kupowałem gry na PS3 które wymagają kasy na portfelu PSN.
EDIT
Dzięki gościu. Zadziałało po kilku minutach. A tyle poradników czytałem. Jesteś wielki
  • Odpowiedz