Wpis z mikrobloga

Hejka,
szukam telefonu który zastąpi mojego trzyletniego galaxy s10. To co mi się w nim podoba to:
-aparat
-ekran
Pozostałem elementy jak np. system są po prostu ok, poza baterią, która obecnie srogo niedomaga.
Normalnie pewnie jeszcze korzystałbym z tego telefonu, ale na ekranie w jednym rogu pojawiła się czarna plamka (nie, to nie ta od aparatu XD), trzeba by wymienić baterie i plecki, bo są pęknięte, gniazdo zasilania nie działa pod kaźdym kątem. Nie chce więc już w niego inwestować
Rozglądałem się za ip13, ip14p(jednak trochę za drogo), s22. Najbardziej przed zakupem któregokolwiek z wymienionych przeze mnie telefonów chyba powstrzymuje mnie ekran. Żaden nie ma takiej rozdzielczości jak s10, a wydaje mi się, że rozdzielczość>odświeżanie.
Może macie jakieś telefony godne polecenia, które są nie gorsze niż wymieniony s10 i nowsze od niego, ale nie są za miliony monet.

#telefony
  • 6
@Polik5812: poco X3 pro, kosztuje koło 1k a naprawdę jest dobry stosunek jakości do ceny.
No i jest dość pancerny, nie mam jakiejś obudowy poza tą dodaną do pakietu a tel nie raz spadał na glebę czy wylatywał z kieszeni, żadnych uszkodzeń.

Aparat robi ładne zdjęcia, bateria jak się nie gra w gry może na luzie i z 3 dni trzymać, średnio ładuje co 2 może 3 dzień