Wpis z mikrobloga

@pacmen: Do 1.5m od jednostki tak na wysokości łóżka nie wieje.

Niby jest to zły pomysł, ale mi np. udaje sie przespać noc bez działającej klimy - oczywiście po uprzednim schłodzeniu pokoju.
@pacmen: Przecież w trybie nocnym klima bardzo delikatnie dmucha i jak będziesz miał nad łóżkiem to tego nie będziesz odczuwał raczej. Ja mam na wysokości ~2.5m zamontowana i w trybie nocnym powietrze spada ok 2.5m od jednostki. Na stopach nie czuje chyba ze nogę podniosę. Klime zaprogramowałem tak ze włącza się zanim pójdę spać i później w nocy jeszcze się załącza żeby schłodzić
@pacmen: No a jak xD dużo będzie pewnie zależeć tez od jednostki jaką kupisz. Ja mam nad wyrem bo musiałem tak założyć żeby nie kłuć za dużo i nie narzekam. W najgorszym wypadku trochę dmuchnie po nogach co jest IMO lepsze niż 26 stopni w sypialni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pacmen: No a jak xD dużo będzie pewnie zależeć tez od jednostki jaką kupisz. Ja mam nad wyrem bo musiałem tak założyć żeby nie kłuć za dużo i nie narzekam. W najgorszym wypadku trochę dmuchnie po nogach co jest IMO lepsze niż 26 stopni w sypialni

@dac14: a hałas? Ja wiem ze to ciche urządzenie ale jednak...
@dac14: mi wianie po nogach nie przeszkadza, sie kołdrą zakryje, byle mi po karku nie wiało bo różowa to zaraz umrze na jakieś zapalenie ucha
@Captcha--: są takie 19-20 dB, czyli prawie nie słyszalne
@Captcha--: w trybie nocnym ona bardzo delikatnie wieje. W małym pokoju może będzie odczuwalne wirowanie powietrza czy coś w tym stylu. Ja mam 13m2 sypialnie i jest git. W kompletnej ciszy słychać lekko urządzenie. Mi to przeszkadza dlatego włącza się jak już śpimy
@pacmen: Ja nie mam dużych wymagań ma chłodzić i cicho chodzić :D mam klime firmy Haier. Nawet nie wiem czy dobra jest czy zła. Jeden rabin powie ze dobra a drugi ze zła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pacmen: gree i c&h to są te same urządzenia z inną naklejką (oba robione w fabryce gree), a samung jeżeli to model Ar35 to nie jest robiony przez samunga, a przez midea i to jest to samo co kaisai/rotenso/mdv i wiele podobnych. Ogólnie chińskich marek na rynku jest od zatrzęsienia, ale robi je tylko kilka fabryk. Ma to swoje plusy, bo nie ma małych manufaktur i ogólnie wszystkie urządzenia trzymają jako
Nad łóżkiem wg. mnie ciut lepiej niz naprzeciw.
Ale nie wazne gdzie wazne ze klima w sypialni to świetny pomysl. Lepszy niz w oddalonym salonie.
Jak idziesz spac to nie odpalasz na maksa tylko nawiew na minimum. Tryb sleep, quiet ect.
I praktycznie nie czujesz podmuchu.

Wiekszosc klim tez ma opcje dostosowania trybu snu. Czyli klima podnosi co klilka godz. np. o 1stopien.
Bo organizm ponoc w trakcie snu potrzebuje innych temp.