Wpis z mikrobloga

@MasterOf8 na rybnickiej od conajmniej roku jest wojna i bylo kilka zmian organizacji ruchu. Ta droga byla ominieciem gigantycznych korkow na opolskiej . Ludzie stawiali nielegalne znaki, kradli znaki postawione przez zdium. A opolska stoi obecnie caly dzień. W okolicy nie ma nic, zarcie i zakupy zamawiam przez internet
  • Odpowiedz
@MasterOf8: Co tam nie zagrało na Gaju w poprzedniej propozyc? :)

To nie jest złe miejsce do mieszkania jak chcesz dojeżdżać do roboty tramwajem.

To co pisze @Wychwalany się nie zmieni mocno nawet po oddaniu AWW. Co do tego, że nie ma nic w okolicy to nawet tam przecież obok Beach Bar zrobili ostatnio i masz Naftę xD

@snake1991: One się sprzedały na pniu tam, ale potem jakoś wyhamowało :P
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Na Gaju mieszkanie jet fajne ale nie jest idealne i dalej się rozglądam. Słyszałem, że nie da się znaleźć idealnego mieszkania ale próbuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W tym na Gaju nie pasują mi trochę skosy i mały balkon ale mieszkanie fajne ogólnie i niektóre nowe mieszkania porównuje z nim.

Co do Rybnickiej, a co ze smogiem i patologią w okolicy?
  • Odpowiedz
Co do tego, że nie ma nic w okolicy to nawet tam przecież obok Beach Bar zrobili ostatnio i masz Naftę xD


@Darth_Gohan: Osada, może lokalizacja nienajlepsza bo w dole przy Opolskiej, ale to jedyne miejsce spotkań i jedyna alternatywa do picia piwa w parku. Poza Nafta jest jeszcze Korill, Aksamit, Giro, ale to nie sa osiedlowe restauracje, to jest 4x za drogie xD od świeta można tam chodzić.

LIDL od
  • Odpowiedz
@Ogau: Cholera wie jak dużo ludzi będzie wybierać AWW. Zależy dużo od tego gdzie jadą jednak. Dużo zależeć będzie też od tego jak sam WOW będzie się zachowywał po oddaniu kolejnych fragmentów.

Zresztą tam jest już tak zakorkowane, że i tak się dużo nie zmieni xD Dalej będzie korek xD

Może być też, że ruch się upłynni dzięki AWW. Ciul wie.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Zależy jak to wszystko tam będzie ze sobą spięte i jak będa wyglądać cykle. Dużo zależy też od tego jak tam będzie z ruchem rowerowym bo tez może być całkiem spory. Generalnie miliony pytań zero odpowiedzi xD
  • Odpowiedz
Ciul wie.


@Darth_Gohan: napewno nie wie tego miasto, bo jestem pewny, że nikt żadnych analiz ruchu nie zlecał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

będą tam nowe światła, gdyż dodadzą wjazd na AWW z kierunku miasta.


@Wychwalany: to też jest parodia, że nie budują tego z jakimś węzłem bezkolizyjnym, wiedząc co się tam odwalało już wcześniej xD

Zależy jak to wszystko tam będzie ze sobą spięte i jak
  • Odpowiedz
co xD?


@Ogau: żeby pojechać z Biskupina na Opole będziesz musiał zjechać ślimakiem w stronę miasta i zawrócić przy Leroju lub Selgrosie, albo możesz pojechać prosto i zawrócić na łączniku Bogedaina. Obie opcje dość trudne dla dużych pojazdów i dość powolne i niebezpieczne dla pozostałych.
  • Odpowiedz