Wpis z mikrobloga

@FejsFak: Fachowca poznaje się po tym, że ma swój styl. Tak jak meloman rozpozna nieznany nikomu kawałek Mozarta tak dobry inżynier pozna dzieło konkretnego fachowca po jednym zdjęciu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FejsFak: Przestałem śledzić Twój tag w którymś momencie, bo włosy mi siwiały od patrzenia na to. Wybacz, ale nie muszę znać całej twórczości każdego wykopka. Co jakiś czas coś mi wpadnie przed oczy jak to, ale to raczej przypadkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FejsFak: Pamiętam twoje schody, bo od tego się zaczęło, przekopali, przeciąganie tej rury, które poskutkowało interwencją ekipy z wodociągów, coś tam robiłeś przy samochodzie (chyba szybę wymieniałeś; swoją drogą auto to też top kek), demolkę na piętrze... No generalnie fuszera w #!$%@? przy wszystkim.
Przestałem śledzić w pewnym momencie, bo nie dało się na to patrzeć. Ale jeśli uważasz, że robisz dobrze, to krzyżyk na drogę. To Ty tego będziesz używał.
  • Odpowiedz
No generalnie fuszera w #!$%@? przy wszystkim.


@Del: fachowcy od blacharstwa mówili, że auto dobrze zrobione, gdzie ty tam widzisz fuszerkę?
  • Odpowiedz
@FejsFak: lol, czepianie się auta jest słabe. Jeździ to jeździ. Ja też jeżdze szrotem. Też bym go łatał tak jak ty gdybym miał gdzie. Są ludzie którzy chcą mieć tip top aut a są tacy jak ja czy ty i masa innych osób które mają to w pompie. Dla mnie najważniejsze są hamulce, reszta mało istotna.
  • Odpowiedz
masa innych osób które mają to w pompie


@DexterFromLab: dla większości ludzi auto to lans bo są płytcy, dla mnie auto to jedno z wielu narzędzi które ma działać i spełniać swoją funkcję dlatego utrzymuję je w dobrym stanie (oczywiście będą z tego #!$%@? bo dla większości cymbałów dobry stan ogranicza się do stanu lakieru, który tak naprawdę jest nieistotny jeśli auto ma ocynk).
  • Odpowiedz